Klienti sa aj po zmene majiteľa OTP Banky naďalej môžu spoľahnúť na Groupama poisťovňu

Skupina KBC v novembri oficiálne potvrdila prevzatie OTP Banky na Slovensku prostredníctvom ČSOB banky.

53665
Zmenou majiteľa sa pre klientov Groupama poisťovne nič nemení. Všetky zmluvy našich klientov, ktoré boli uzatvorené v rámci strategickej spolupráce s OTP Bankou Slovensko sú v platnosti v plnom rozsahu.

„Klienti sa aj naďalej môžu spoľahnúť na poisťovňu Groupama nielen v prípade poistných udalostí, ale akýchkoľvek ďalších otázok a úkonov tak ako boli doteraz zvyknutí“, informuje jej riaditeľ Ladislav Gajdoschík.

Slovenská pobočka poisťovne Groupama je členom silnej medzinárodnej finančnej skupiny, ktorá pochádza z Francúzska, kde patrí medzi dlhodobých lídrov na trhu. Svoje zastúpenie má celkovo v 10 krajinách na troch svetadieloch. Mimo Francúzska zamestnáva 6500 ľudí, ktorí sa starajú o 6 miliónov klientov. Skupina Groupama vstúpila na slovenský poistný trh v roku 2009. Momentálne poskytuje svoje služby prostredníctvom pobočky poisťovne z iného členského štátu, ktorá svojim klientom ponúka široké spektrum poistných produktov.

(Tlačová správa)

Vyberáme z poistovne.sk

computer-security-lock-and-payment

Pri sporoch s e-shopom aj pri zneužití karty vám môže pomocť banka i poisťovňa

Poradíme čo robiť, ak ste natrafili na falošný alebo neseriózny e-shop, alebo čo máte robiť, ak niekto zneužil vašu platobnú kartu.
25.01.2021 | redakcia
Čítať viac o Pri sporoch s e-shopom aj pri zneužití karty vám môže pomocť banka i poisťovňa
34148_obr

Pandémia zmenila štruktúru škôd, cestovné poistenie prepadlo

Priemerné náklady na jednu škodu stúpli minulý rok o 15 %. Cestovné poistenie sa prepadlo o 60 %. Prírodné živly vyčíňali napriek pandémii, škody na privátnom majetku medziročne stúpli.
20.01.2021
Čítať viac o Pandémia zmenila štruktúru škôd, cestovné poistenie prepadlo
burst-research-labjpg

Pandémia po prvýkrát medzi najväčšími rizikami podnikania. Hrozí rekordný nárast bankrotov

Prerušenie prevádzky, pandémia a kybernetické útoky sú tri najväčšie hrozby podnikania v roku 2021. Všetky tri sú silne prepojené. Pandémia poskočila zo 17. na 2. miesto top rizík podnikania. Až 59 % respondentov ju považuje za hlavnú príčinu prerušenia výroby. Sociálno-ekonomické dôsledky pandémie prinesú v tomto roku viac platobnej neschopnosti, rekordný nárast bankrotov a pravdepodobne podporia ďalšie občianske nepokoje.
19.01.2021
Čítať viac o Pandémia po prvýkrát medzi najväčšími rizikami podnikania. Hrozí rekordný nárast bankrotov

Vyberáme z banky.sk