Klienti sa aj po zmene majiteľa OTP Banky naďalej môžu spoľahnúť na Groupama poisťovňu

Skupina KBC v novembri oficiálne potvrdila prevzatie OTP Banky na Slovensku prostredníctvom ČSOB banky.

53665
Zmenou majiteľa sa pre klientov Groupama poisťovne nič nemení. Všetky zmluvy našich klientov, ktoré boli uzatvorené v rámci strategickej spolupráce s OTP Bankou Slovensko sú v platnosti v plnom rozsahu.

„Klienti sa aj naďalej môžu spoľahnúť na poisťovňu Groupama nielen v prípade poistných udalostí, ale akýchkoľvek ďalších otázok a úkonov tak ako boli doteraz zvyknutí“, informuje jej riaditeľ Ladislav Gajdoschík.

Slovenská pobočka poisťovne Groupama je členom silnej medzinárodnej finančnej skupiny, ktorá pochádza z Francúzska, kde patrí medzi dlhodobých lídrov na trhu. Svoje zastúpenie má celkovo v 10 krajinách na troch svetadieloch. Mimo Francúzska zamestnáva 6500 ľudí, ktorí sa starajú o 6 miliónov klientov. Skupina Groupama vstúpila na slovenský poistný trh v roku 2009. Momentálne poskytuje svoje služby prostredníctvom pobočky poisťovne z iného členského štátu, ktorá svojim klientom ponúka široké spektrum poistných produktov.

(Tlačová správa)

Vyberáme z poistovne.sk

write-notes-from-laptop

Ak chcete zrušiť starú životnú poistku a uzatvoriť novú, na toto myslite vopred

V minulom článku sme sa venovali téme, či je alebo nie je možné zmeniť investičné resp. kapitálové poistenie na rizikové. V tomto článku sa pozrieme na to, či budete platiť nižšie, alebo vyššie poistné a poukážeme na najčastejšie chyby, ktoré klienti robia.
15.04.2021 | Katarína Macková
Čítať viac o Ak chcete zrušiť starú životnú poistku a uzatvoriť novú, na toto myslite vopred
female-dentist-at-work

Zdravotná poradňa: Výška doplatkov u lekára a zubára

Chcem sa opýtať, ak lekár účtuje za niektoré výkony doplatok, je tento doplatok rovnaký bez ohľadu na to, v akej zdravotnej poisťovni som poistená? Alebo poistenci niektorých poisťovní platia nižšie doplatky?
12.04.2021 | redakcia
Čítať viac o Zdravotná poradňa: Výška doplatkov u lekára a zubára
freelancer-typing-on-keyboard

Dá sa investičné poistenie zmeniť na rizikové?

Ak sa niekto dostal do ťažkej finančnej situácie a má investičné či kapitálové poistenie, môže svoju poistnú zmluvu zmeniť na rizikovú? Môže nasporené peniaze vybrať a použiť na preklenutie finančných ťažkostí? Dá sa zmeniť zmluva bez toho, aby ju klient musel vypovedať a uzatvoriť novú?
07.04.2021 | Katarína Macková
Čítať viac o Dá sa investičné poistenie zmeniť na rizikové?

Vyberáme z banky.sk