UNIDOM poistí váš dom a aj všetko v ňom

Pri poistení rodinného domu a bytu získate zadarmo aj množstvo asistenčných služieb.  Búrky s víchricou spojené so silným krupobitím nie sú na Slovensku ničím výnimočným a každoročne spôsobujú obrovské materiálne škody. Následkami živelných pohrôm môžete mať poškodenú strechu, fasádu, či okná. Bez poistenia tak vzniknú s opravami veľké finančné náklady.

Alebo si predstavte, že vám doma praskne radiátor. Škodu spôsobíte sebe, ale aj vytopíte suseda. Bez dobrého poistenia vás takáto nešťastná náhoda môže vyjsť poriadne draho.

Chcete dobre chrániť svoj rodinný dom alebo byt pred živlami či vandalizmom? Obávate sa, že vás vykradnú, vznikne doma požiar alebo vás vytopí voda z klimatizácie? Máme pre vás výhodné a spoľahlivé riešenie. Union poisťovňa ponúka svojim klientom poistenie majetku a zodpovednosti za škodu pre fyzické osoby UNIDOM. Toto poistenie je jednoduché, zrozumiteľné a cenovo výhodné. UNIDOM dokáže komplexne ochrániť váš majetok. Poistíme vám rodinný dom, byt, garáž, hospodárske stavby, ale aj všetky veci vo vašej domácnosti. V prípade ak bude vaša nehnuteľnosť neobývateľná, preplatíme vám náhradné ubytovanie.

UNIDOM má cenovo výhodné poistné, ktoré môžete sami ovplyvniť výberom balíka krytia a výškou sumy, od ktorej dostanete poistné plnenie. Pre našich verných ako aj nových klientov poskytujeme zaujímavé zľavy. Poistné je možné platiť buď ročne, alebo v dvoch či štyroch splátkach. Poistenie je možné dohodnúť na jednej poistnej zmluve spolu s poistením domácnosti, v prehľadnej poistnej zmluve s jednoznačnými poistnými podmienkami. Navyše poistné plnenie vyplácame v nových cenách, no to vždy len pri poistení domácnosti.

Pri poistení rodinného domu a bytu získate zadarmo aj množstvo asistenčných služieb. Ide napríklad o služby inštalatéra, plynára, sklenára, elektrikára, alebo kurenára. Union poisťovňa vám tak prostredníctvom poistenia rodinných domov, bytov a domácnosti UNIDOM spoľahlivo ochráni váš majetok a poistí váš dom, ale aj všetko v ňom.
 

PR servis
  

Vyberáme z poistovne.sk

bankomat-poskodeny-GDV

Zaujímavosť: Útoky na bankomaty pomocou výbušnín rapídne stúpli

Celoštátny zväz nemeckého poisťovníctva (GDV) zverejnil správu o tom, že v Nemecku stále pribúdajú útoky na bankomaty pomocou výbušnín. GDV prvýkrát v histórii zverejnil aj konkrétne údaje o útokoch a vzniknutých škodách.
19.02.2024 | redakčne upravené
Čítať viac o Zaujímavosť: Útoky na bankomaty pomocou výbušnín rapídne stúpli
Doktor a peniaze-001

Musíte sa pri lekárskom ošetrení preukazať kartičkou poistenca?

Dieťa v škole utrpelo úraz a privolaný záchranár ho nechcel ošetriť, lebo malo len kópiu preukazu poistenca. Je tento postup správny? Čo ak pri sebe vôbec nemáte kartičku poistenca?
16.02.2024 | redakcia
Čítať viac o Musíte sa pri lekárskom ošetrení preukazať kartičkou poistenca?
31403_obr

Zmeny v sociálnom poistení na rok 2024. Časť 4

V predchádzajúcich článkoch sme sa venovali zmenám v dôchodkovom poistení, druhému dôchodkovému pilieru, zmenám v ePN, v nemocenskom, úrazovom a garančnom poistení; dnes pokračujeme zmenami pri výbere a platení poistného.
15.02.2024 | Katarína Macková
Čítať viac o Zmeny v sociálnom poistení na rok 2024. Časť 4

Vyberáme z banky.sk