Digitálna značka Onlia končí

Ide o strategické rozhodnutie so zameraním na poisťovňu Union.

Auto-004
Po piatich rokoch pôsobenia na slovenskom trhu končí predaj povinného zmluvného poistenia pre vozidlá, ako aj predaj havarijného poistenia pod značkou Onlia. Ako dôvod firma uviedla strategické rozhodnutie. Svoju energiu chcú upriamiť k dlhodobému rozvoju značky Union. Vo všetkých Onlia inováciách plánuje poisťovňa Union pokračovať.

Existujúcich klientov sa situácia podľa vyjadrení Unionu nijako nedotkne. Končí sa totiž len predaj nových poistení. Všetkým novým záujemcom ponúknu podobný produkt poisťovne Union. Mobilná aplikácia Onlia bude stále fungovať. Existujúci klienti cez ňu budú môcť nahlasovať poistné udalosti a odosielať žiadosti v prípade potreby zmeny údajov v zmluve.

Onlia je digitálna poisťovacia značka, ktorej prevádzkovateľom je Union poisťovňa. Na slovenský poisťovací trh vstúpila v roku 2015, Union poisťovňa tu funguje od roku 1992. Je členom holandskej skupiny Achmea.

Vyberáme z poistovne.sk

Data_HR Groupama

Nielen férový partner, ale aj férový zamestnávateľ

Vysoká spokojnosť zamestnancov, nízka fluktuácia a množstvo skvelých benefitov, ktoré ocenia kolegovia všetkých generácií. Poisťovňa Groupama pravidelne pripravuje anonymné interné prieskumy na zistenie spokojnosti zamestnaneckého kolektívu. Tejto iniciatívy sa pravidelne zúčastňuje viac ako 94 % kolegov.
20.04.2021
Čítať viac o Nielen férový partner, ale aj férový zamestnávateľ
reading-in-hospital-waiting-room

Korona vs. psychiatrické diagnózy. Ako stúpol ich počet?

Súčasná pandémická situácia neprospieva psychickej rovnováhe. Oslovili sme zdravotné poisťovne s otázkou, či v tomto období zaznamenali nárast zdravotných problémov z pohľadu psychiatrických ochorení.
19.04.2021
Čítať viac o Korona vs. psychiatrické diagnózy. Ako stúpol ich počet?
write-notes-from-laptop

Ak chcete zrušiť starú životnú poistku a uzatvoriť novú, na toto myslite vopred

V minulom článku sme sa venovali téme, či je alebo nie je možné zmeniť investičné resp. kapitálové poistenie na rizikové. V tomto článku sa pozrieme na to, či budete platiť nižšie, alebo vyššie poistné a poukážeme na najčastejšie chyby, ktoré klienti robia.
15.04.2021 | Katarína Macková
Čítať viac o Ak chcete zrušiť starú životnú poistku a uzatvoriť novú, na toto myslite vopred

Vyberáme z banky.sk