ČSOB má po tretí raz hovorkyňu roka

Hovorkyňa ČSOB Finančnej skupiny Zuzana Eliášová sa teší z ocenenia Hovorca roka 2015.


Víťazkou v kategórii Privátny a komerčný sektor sa stala po tretí raz po sebe. „Ocenenie hovorca roka znamená pre mňa úžasnú spätnú väzbu a mám z neho veľkú radosť. Prácu novinárov si veľmi vážim a z ocenenia sa aj po tretí raz veľmi teším. Okrem radosti dodáva energiu a je zároveň motiváciou do ďalšej práce. Som šťastná," skonštatovala Zuzana Eliášová.  

Zuzana Eliášová ukončila štúdium na Katedre žurnalistiky Filozofickej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave a už počas štúdia pracovala v Televízii Markíza v redakcii Telerána, neskôr ako redaktorka domáceho spravodajstva v Televíznych novinách, redaktorka a moderátorka Rýchlych Televíznych novín a redaktorka a moderátorka ranných spravodajských blokov v Teleráne. V roku 2008 počas volieb amerického prezidenta absolvovala trojtýždňovú stáž vo svetovej spravodajskej televízii CNN. Od marca 2012 je hovorkyňou ČSOB Finančnej skupiny.

„Z ocenenia mám veľkú radosť. Zároveň by som rada zablahoželala kolegom, ktorí sa dostali do finálneho výberu, pretože už to je veľký úspech. Srdečná gratulácia patrí aj víťazom v ostatných kategóriách," povedala Zuzana Eliášová.

Vyberáme z poistovne.sk

reading-in-hospital-waiting-room

Dôležité fakty o cukrovke

Cukrovka postihuje milióny ľudí na svete a má závažné dopady na kvalitu života, zdravotníctvo aj ekonomiku. Pozrite si fakty a mýty o diabetese, neinfekčnej epidémii 3. tisícročia.
04.12.2023 | redakčne upravené
Čítať viac o Dôležité fakty o cukrovke
business-sales-meeting

Koľko by sme mali platiť za životné poistenie?

Zle nastavenú poistku má zhruba 70 % ľudí. A pritom životné poistenie vie pomôcť vo vážnych situáciách, keď človek nečakane príde o príjem. Pozrite si, ako životné poistenie správne nastaviť a koľko peňazí naň mesačne vyčleniť.
01.12.2023 | redakčne upravené
Čítať viac o Koľko by sme mali platiť za životné poistenie?
woman-checking-phone

Ako si mám nájsť lekára? Odporúčanie zdravotnej poisťovne

Presťahovali ste sa do iného mesta alebo plánuje váš lekár odísť do dôchodku? Hľadanie nového lekára môže byť náročnou výzvou. Pozrite si zopár praktických odporúčaní ako postupovať.
29.11.2023 | redakčne upravené
Čítať viac o Ako si mám nájsť lekára? Odporúčanie zdravotnej poisťovne

Vyberáme z banky.sk