ČSOB má po tretí raz hovorkyňu roka

Hovorkyňa ČSOB Finančnej skupiny Zuzana Eliášová sa teší z ocenenia Hovorca roka 2015.


Víťazkou v kategórii Privátny a komerčný sektor sa stala po tretí raz po sebe. „Ocenenie hovorca roka znamená pre mňa úžasnú spätnú väzbu a mám z neho veľkú radosť. Prácu novinárov si veľmi vážim a z ocenenia sa aj po tretí raz veľmi teším. Okrem radosti dodáva energiu a je zároveň motiváciou do ďalšej práce. Som šťastná," skonštatovala Zuzana Eliášová.  

Zuzana Eliášová ukončila štúdium na Katedre žurnalistiky Filozofickej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave a už počas štúdia pracovala v Televízii Markíza v redakcii Telerána, neskôr ako redaktorka domáceho spravodajstva v Televíznych novinách, redaktorka a moderátorka Rýchlych Televíznych novín a redaktorka a moderátorka ranných spravodajských blokov v Teleráne. V roku 2008 počas volieb amerického prezidenta absolvovala trojtýždňovú stáž vo svetovej spravodajskej televízii CNN. Od marca 2012 je hovorkyňou ČSOB Finančnej skupiny.

„Z ocenenia mám veľkú radosť. Zároveň by som rada zablahoželala kolegom, ktorí sa dostali do finálneho výberu, pretože už to je veľký úspech. Srdečná gratulácia patrí aj víťazom v ostatných kategóriách," povedala Zuzana Eliášová.

Vyberáme z poistovne.sk

VsZP-redakcia

Dozorná rada VšZP doručila Palkovičovi návrhy opatrení na stabilizáciu poisťovne

Dozorná rada Všeobecnej zdravotnej poisťovne (VšZP) doručila ministerstvu zdravotníctva prvé návrhy ozdravných opatrení, ktoré majú zdravotnú poisťovňu ekonomicky stabilizovať. Tento podklad bude slúžiť pre rozhodnutie jediného akcionára, ktorým sa poisťovni nariadia konkrétne úlohy. Rezort zdravotníctva v tejto súvislosti nevylučuje ani personálne zmeny.
29.05.2023
Čítať viac o Dozorná rada VšZP doručila Palkovičovi návrhy opatrení na stabilizáciu poisťovne
allianz-brand

Poisťovňa Allianz v minulom roku rástla

V minulom roku dosiahla Allianz - Slovenská poisťovňa čistý zisk 118,6 mil. eur.
29.05.2023
Čítať viac o Poisťovňa Allianz v minulom roku rástla
zdravotnictvo-IvanS

Dočasnú PN budú lekári od júna povinne potvrdzovať elektronicky

Dočasnú pracovnú neschopnosť (PN) budú všetci lekári od začiatku júna už povinne vystavovať elektronicky. Skončí sa tak ročné prechodné obdobie, počas ktorého bolo vystavovanie elektronických PN pre lekárov dobrovoľné.
29.05.2023
Čítať viac o Dočasnú PN budú lekári od júna povinne potvrdzovať elektronicky

Vyberáme z banky.sk