Za každým úspešným podnikateľom stojí spoľahlivý účtovník

Hľadáte profesionálnu a spoľahlivú firmu na vedenie účtovníctva? Máte záujem o outsourcing ekonomických aktivít? Alebo ste nováčikom v oblasti podnikania a potrebujete pomoc nie len v oblasti účtovníctva, ale aj daní?

hands-typing-on-laptop

Sme spoločnosť OLICORP Consulting s.r.o. a na slovenskom trhu pôsobíme už 18 rokov. Ponúkame komplexné vedenie podvojného a jednoduchého účtovníctva vrátene spracovania mzdovej agendy. Našimi klientmi sú dlhodobo prosperujúce firmy pôsobiace na domácom aj zahraničnom trhu. V súčasnosti sa staráme o všetky veľkostné kategórie firiem, od malých podnikov, až po veľké spoločnosti. Zameriavame sa aj na podnikateľov prevádzkujúcich internetové obchody. V závislosti od požiadaviek klientov spracúvame štvrťročné, resp. mesačné reporty. Spokojnosť klientov zabezpečuje tím odborníkov s dlhoročnými skúsenosťami a mladý dynamický kolektív internistov.

Splnili sme Vaše očakávania a chceli by ste sa stať našim klientom? Alebo chcete o nás vedieť viac? Doplňujúce informácie vrátane kontaktných údajov nájdete na našej internetovej stránke: https://www.olicorp.sk/
 

Vyberáme z poistovne.sk

burst-reading-in-hospital

eRecept už funguje 10 rokov. Poznáte všetky jeho výhody?

Potrebujete lieky? Nemusíte chodiť do ambulancie, stačí zavolať.
19.04.2024 | redakcia
Čítať viac o eRecept už funguje 10 rokov. Poznáte všetky jeho výhody?
freelancer-typing-on-keyboard

Aký je rozdiel medzi oprávnenou osobou a dedičom?

Pri niektorých finančných produktoch je možné určiť oprávnenú osobu. Pozrite si, prečo sa ju oplatí určiť a aký je rozdiel medzi oprávnenou osobou a dedičom.
17.04.2024 | redakcia
Čítať viac o Aký je rozdiel medzi oprávnenou osobou a dedičom?
dentist-doing-checkup

Návšteva zubára sa predraží, ku koncu apríla sa ruší zubný benefit

Návšteva zubára sa niektorým Slovákom predraží. Ministerstvo zdravotníctva SR totiž po konzultácii s rezortom financií navrhlo revíziu v benefitoch zdravotných poisťovní. Dotkne sa pritom práve poskytovania zubného benefitu zdravotnými poisťovňami.
15.04.2024
Čítať viac o Návšteva zubára sa predraží, ku koncu apríla sa ruší zubný benefit

Vyberáme z banky.sk