Za každým úspešným podnikateľom stojí spoľahlivý účtovník

Hľadáte profesionálnu a spoľahlivú firmu na vedenie účtovníctva? Máte záujem o outsourcing ekonomických aktivít? Alebo ste nováčikom v oblasti podnikania a potrebujete pomoc nie len v oblasti účtovníctva, ale aj daní?

hands-typing-on-laptop

Sme spoločnosť OLICORP Consulting s.r.o. a na slovenskom trhu pôsobíme už 18 rokov. Ponúkame komplexné vedenie podvojného a jednoduchého účtovníctva vrátene spracovania mzdovej agendy. Našimi klientmi sú dlhodobo prosperujúce firmy pôsobiace na domácom aj zahraničnom trhu. V súčasnosti sa staráme o všetky veľkostné kategórie firiem, od malých podnikov, až po veľké spoločnosti. Zameriavame sa aj na podnikateľov prevádzkujúcich internetové obchody. V závislosti od požiadaviek klientov spracúvame štvrťročné, resp. mesačné reporty. Spokojnosť klientov zabezpečuje tím odborníkov s dlhoročnými skúsenosťami a mladý dynamický kolektív internistov.

Splnili sme Vaše očakávania a chceli by ste sa stať našim klientom? Alebo chcete o nás vedieť viac? Doplňujúce informácie vrátane kontaktných údajov nájdete na našej internetovej stránke: https://www.olicorp.sk/
 

Vyberáme z poistovne.sk

VsZP-redakcia

Dozorná rada VšZP doručila Palkovičovi návrhy opatrení na stabilizáciu poisťovne

Dozorná rada Všeobecnej zdravotnej poisťovne (VšZP) doručila ministerstvu zdravotníctva prvé návrhy ozdravných opatrení, ktoré majú zdravotnú poisťovňu ekonomicky stabilizovať. Tento podklad bude slúžiť pre rozhodnutie jediného akcionára, ktorým sa poisťovni nariadia konkrétne úlohy. Rezort zdravotníctva v tejto súvislosti nevylučuje ani personálne zmeny.
29.05.2023
Čítať viac o Dozorná rada VšZP doručila Palkovičovi návrhy opatrení na stabilizáciu poisťovne
allianz-brand

Poisťovňa Allianz v minulom roku rástla

V minulom roku dosiahla Allianz - Slovenská poisťovňa čistý zisk 118,6 mil. eur.
29.05.2023
Čítať viac o Poisťovňa Allianz v minulom roku rástla
zdravotnictvo-IvanS

Dočasnú PN budú lekári od júna povinne potvrdzovať elektronicky

Dočasnú pracovnú neschopnosť (PN) budú všetci lekári od začiatku júna už povinne vystavovať elektronicky. Skončí sa tak ročné prechodné obdobie, počas ktorého bolo vystavovanie elektronických PN pre lekárov dobrovoľné.
29.05.2023
Čítať viac o Dočasnú PN budú lekári od júna povinne potvrdzovať elektronicky

Vyberáme z banky.sk