Premium Insurance Company Limited zmenila názov slovenskej organizačnej zložky

Slovenské zastúpenie nesie názov Premium Poisťovňa, pobočka poisťovne z iného členského štátu a české Premium Pojišťovna.

53665
 Slovenská neživotná poisťovňa Premium Insurance Company svoju činnosť postupne rozširuje aj do Českej republiky. Pre lepšie rozlíšenie sa slovenská organizačná zložka premenovala na Premium Poisťovňa, pobočka poisťovne z iného členského štátu. Informovala o tom spoločnosť prostredníctvom tlačovej správy.

Do konca roka poisťovňa pretransformuje svoje obchodné zastúpenie v Prahe na riadnu pobočku poisťovne v Českej republike s názvom Premium Pojišťovna. Upresnenie názvu firme umožní lepšie rozlišovať pobočky spoločnosti, ktoré majú alebo plánujú otvoriť.

Spoločnosť Premium Insurance Company Limited je súkromne vlastnená poisťovacia spoločnosť založená 18. novembra 2015 na Gibraltári UK. Licenciu na vykonávanie poisťovacej činnosti pre poistný druh neživotného poistenia získala 16. decembra 2016. Do Obchodného registra SR bola zapísaná zapísaná 29. decembra 2016.

Vyberáme z poistovne.sk

peniaze1-redakcia

Počet poistných podvodov narastá

Poisťovňa UNIQA v prvom polroku 2022 prešetrila viac ako 1000 pokusov o poistný podvod. Pozrite si, aké podvody sa vyskytujú najviac a o akú sumu sa chceli podvodníci obohatiť.
18.08.2022 | redakčne upravené
Čítať viac o Počet poistných podvodov narastá
zdravotnictvo-IvanS

Asociácia na ochranu práv pacientov navrhuje stiahnuť novelu zákona o zdravotných poisťovniach

Minimálny zdravotný odvod či spoplatnenie podania na úrad pre dohľad sú podľa asociácie len časťou tohto protipacientskeho návrhu.
17.08.2022
Čítať viac o Asociácia na ochranu práv pacientov navrhuje stiahnuť novelu zákona o zdravotných poisťovniach
turistika3-redakcia

Úrazov a úmrtí na horách pribúda, nezabudnite na poistenie

Od začiatku tohto roka zomrelo v slovenských horách už rekordných 30 turistov. Podľa Horskej záchrannej služby (HZS) je to najviac za posledných 10 rokov.
17.08.2022
Čítať viac o Úrazov a úmrtí na horách pribúda, nezabudnite na poistenie

Vyberáme z banky.sk