Poisťovňou roka v neživotných produktoch je Allianz - SP

Allianz – Slovenská poisťovňa si z prvého ročníka Konferencie sprostredkovateľov v poisťovníctve 2019 odniesla ocenenia z každej zo šiestich hodnotených kategórií. Absolútne prvenstvo získala v kategóriách havarijné poistenie motorových vozidiel, povinné zmluvné poistenie, poistenie majetku fyzických osôb a cestovné poistenie fyzických osôb.


V kategórií poistenia majetku a zodpovednosti podnikateľov a podnikov získala druhé miesto a v osobitnej kategórií rizikového životného poistenia / poistenia choroby a úrazu získala tretie miesto. Allianz – SP si zároveň odniesla absolútne víťazstvo v hlavnej kategórií, keď sa stala poisťovňou roka v produktoch neživotného poistenia. „Získať ocenenie v každej z hodnotených kategórií je pre nás potvrdením, že ponúkame kvalitné produktové portfólio, z ktorého si vyberie každý klient. Keďže minulý rok bola väčšina našich neživotných produktov inovovaná a vylepšená, je to pre nás signál, že klienti a odborná verejnosť túto kvalitu oceňujú,“ povedal vedúci oddelenia obchodu neživotného a firemného poistenia Peter Buday, ktorý získané ocenenia za Allianz – SP prevzal. V pilotnom ročníku ankety Slovenskej asociácie sprostredkovateľov v poisťovníctve boli hodnotené produkty 21 poisťovní, ktoré pôsobia na slovenskom poistnom trhu. Jednotlivé produkty hodnotili finanční agenti, ktorí im udeľovali známky od jednotky po pätku.

Získané ocenenia Allianz – SP v ankete SASP 2018


1. miesto v kategórii Havarijné poistenie motorových vozidiel
1. miesto v kategórii Povinné zmluvné poistenie zodpovednosti za škodu spôsobenú prevádzkou motorového vozidla
1. miesto v kategórii Poistenie majetku fyzických osôb
1. miesto v kategórii Cestovné poistenie fyzických osôb
2. miesto v kategórii Poistenie majetku a zodpovednosti podnikateľov a podnikov
3. miesto​​​​​​​ v kategórii Rizikové životné poistenie / poistenie choroby a úrazu
Hlavná kategória​​​​​​​ Poisťovňa roka v produktoch neživotného poistenia

Viac informácií nájdete tu.
Allianz - Slovenská poisťovňa, a. s., pôsobí na slovenskom poistnom trhu už niekoľko desiatok rokov a je trhovým lídrom v poskytovaní vysoko kvalitných služieb a produktov. Patrí do poisťovacej skupiny Allianz Societas Europaea, ktorá spravuje zmluvy miliónov klientov v regióne strednej a východnej Európy

(PR servis)

​​​​​​​

Vyberáme z poistovne.sk

long-tree-trunks-stab-the-sky

Klienti Allianz digitálnou komunikáciou ušetrili už vyše 1000 stromov

Milióny ušetrených dokumentov a obálok klientov Allianz zachránilo 2 hektárový les. Takmer polovica klientov komunikuje s Allianzom elektronicky, pri nových klientoch je to 100 %. Efektívnym nástrojom online komunikácie je portál Môj Allianz.
25.11.2021
Čítať viac o Klienti Allianz digitálnou komunikáciou ušetrili už vyše 1000 stromov

Preplatí vám poisťovňa škodu na aute spôsobenú hlodavcom alebo mačkou?

Rozhryzené káble a hadičky vedia úplne znefunkčniť vozidlo. Pozreli sme sa, či opravu auta vám preplatí poisťovňa, alebo si ju budete musieť uhradiť z vlastného vrecka.
25.11.2021 | redakcia
Čítať viac o Preplatí vám poisťovňa škodu na aute spôsobenú hlodavcom alebo mačkou?
Doktor a peniaze-005

Zdravotnú poisťovňu zmení od budúceho roka 152-tisíc ľudí

V porovnaní s minulým rokom ide o viac než 500-percentný nárast neakceptovaných prihlášok, ktoré zahŕňajú duplicitné aj späť-vzaté prihlášky.
22.11.2021
Čítať viac o Zdravotnú poisťovňu zmení od budúceho roka 152-tisíc ľudí

Vyberáme z banky.sk