Poistiť sa pre každý prípad sa teraz oplatí

Deň, do ktorého vykročíte tou „nesprávnou“ nohou, z času na čas zažije každý. Od rána sa nám nedarí a na rovnakej vlne ostávame až do večera. Kľúče od bytu si zabudneme na skrinke v predsieni a pred odchodom do práce zistíme, že máme defekt na aute. Ako prekonať podobné dni?


Predstavte si, že by ste mali niekoho, kto by toto všetko vyriešil za vás. S poistením od ČSOB Poisťovne sa nemusíte starať o bežné ani menej bežné situácie. Stačí, ak si zvolíte to poistenie, ktoré vyhovuje vám.

Poistenie pre každý prípad

ČSOB Poisťovňa ponúka pomoc v prípade nepríjemností v domácnosti, ako aj na cestách. Nonstop asistenčná služba v rámci poistenia Domos zabezpečí zámočníka pri zabuchnutých vchodových dverách alebo strate kľúčov. Pri havarijnej situácii vo vašom príbytku sa môžete spoľahnúť na pracovníka technickej služby, napr. na plynára, elektrikára či vodoinštalatéra. V rámci jednej poistnej zmluvy si môžete poistiť nielen budovu a domácnosť, ale aj zodpovednosť za škodu, ktorú môžu spôsobiť členovia vašej rodiny neúmyselne tretím stranám – napríklad, keď vaše dieťa pri bicyklovaní poškodí cudzie auto alebo nechtiac vytopíte susedov.
 
Nepodarilo sa vám počas jazdy včas zabrzdiť a vrazili ste do idúceho vozidla pred vami? S havarijným poistením máte okrem poškodenia alebo zničenia vozidla pokrytú aj škodu spôsobenú krádežou, vandalizmom alebo hlodavcami. Ak by však došlo k vážnejším situáciám pri dopravnej nehode, úrazové poistenie vodiča bude vyplácať vodičovi mesačnú rentu v prípade trvalých následkov úrazu, a to doživotne.
 

Kód na zľavu z poistenia

Uzatvorte si poistenie budovy, domácnosti, zodpovednosti za škodu, havarijné poistenie či úrazové poistenie vodiča teraz s 20 % zľavou z ceny. Stačí, ak na www.csob.sk zadáte kód: ČSOB. Ponuka platí len do 31.12.2018.
 (PR servis)

Vyberáme z poistovne.sk

Data_HR Groupama

Nielen férový partner, ale aj férový zamestnávateľ

Vysoká spokojnosť zamestnancov, nízka fluktuácia a množstvo skvelých benefitov, ktoré ocenia kolegovia všetkých generácií. Poisťovňa Groupama pravidelne pripravuje anonymné interné prieskumy na zistenie spokojnosti zamestnaneckého kolektívu. Tejto iniciatívy sa pravidelne zúčastňuje viac ako 94 % kolegov.
20.04.2021
Čítať viac o Nielen férový partner, ale aj férový zamestnávateľ
reading-in-hospital-waiting-room

Korona vs. psychiatrické diagnózy. Ako stúpol ich počet?

Súčasná pandémická situácia neprospieva psychickej rovnováhe. Oslovili sme zdravotné poisťovne s otázkou, či v tomto období zaznamenali nárast zdravotných problémov z pohľadu psychiatrických ochorení.
19.04.2021
Čítať viac o Korona vs. psychiatrické diagnózy. Ako stúpol ich počet?
write-notes-from-laptop

Ak chcete zrušiť starú životnú poistku a uzatvoriť novú, na toto myslite vopred

V minulom článku sme sa venovali téme, či je alebo nie je možné zmeniť investičné resp. kapitálové poistenie na rizikové. V tomto článku sa pozrieme na to, či budete platiť nižšie, alebo vyššie poistné a poukážeme na najčastejšie chyby, ktoré klienti robia.
15.04.2021 | Katarína Macková
Čítať viac o Ak chcete zrušiť starú životnú poistku a uzatvoriť novú, na toto myslite vopred

Vyberáme z banky.sk