Open office nahrádzajú oddeliteľné kancelárie

V neistých časoch spôsobených pandémiou rastie záujem o kancelárie, ktoré sú bezpečné a hygienické. Moderný open office nahrádzajú malé, uzavreté kancelárie, ktoré ľuďom poskytujú pocit bezpečia. Práve takéto kancelárie ponúka administratívna budova Technopol v Petržalke.

1-2-51_7755
Kancelárie sú variovateľné a plne sa prispôsobia vašim potrebám. Okrem flexibilných priečok poskytujeme možnosť základného nábytku, alebo spracovanie pôdorysu a služby architektov pri zariaďovaní kancelárie. Do kancelárie sa môžete nasťahovať prakticky ihneď. Pridanou hodnotou sú otvárateľné okná, ktoré zabezpečujú prirodzené vetranie priestorov.

Citlivou záležitosťou pri výbere kancelárie je cena, ktorá je konkurencieschopná na trhu. Pričom je dôležité vyzdvihnúť aj pridanú hodnotu - lokalitu, ktorá je výborne dostupná autom ale aj MHD. Veľkou výhodou je možnosť parkovania priamo v objekte, či už na parkovisku pre návštevy alebo na vlastnom vyhradenom parkovacom mieste.

Pri hľadaní kancelárií hrá dôležitú úlohu aj ponuka služieb priamo v objekte. Technopol ponúka možnosť stravovania sa priamo v budove - v Kantíne Technopol, ktorú prevádzkuje SHARKAM B&B CATERING s.r.o., kaviareň, lekáreň, novinový stánok a služby Miestneho úradu Mestskej časti Petržalka. To všetko nájdete na jednom mieste bez toho, aby ste museli opustiť budovu. Súčasťou prenájmu kancelárií je aj možnosť zriadenia sídla na adrese a využite služieb podateľne, čo zahŕňa preberanie a odosielanie pošty.

Výhodou budovy Technopol je nepretržitý režim prevádzky – do kancelárií je možné sa dostať počas celého dňa, aj po pracovnej dobe. Preto je 24-hodinový prístup ďalším z kritérií pri výbere kancelárie, pretože nikdy neviete, kedy budete musieť prácu dokončiť aj po pracovnej dobe.

Vyberáme z poistovne.sk

computer-security-lock-and-payment

Pri sporoch s e-shopom aj pri zneužití karty vám môže pomocť banka i poisťovňa

Poradíme čo robiť, ak ste natrafili na falošný alebo neseriózny e-shop, alebo čo máte robiť, ak niekto zneužil vašu platobnú kartu.
25.01.2021 | redakcia
Čítať viac o Pri sporoch s e-shopom aj pri zneužití karty vám môže pomocť banka i poisťovňa
34148_obr

Pandémia zmenila štruktúru škôd, cestovné poistenie prepadlo

Priemerné náklady na jednu škodu stúpli minulý rok o 15 %. Cestovné poistenie sa prepadlo o 60 %. Prírodné živly vyčíňali napriek pandémii, škody na privátnom majetku medziročne stúpli.
20.01.2021
Čítať viac o Pandémia zmenila štruktúru škôd, cestovné poistenie prepadlo
burst-research-labjpg

Pandémia po prvýkrát medzi najväčšími rizikami podnikania. Hrozí rekordný nárast bankrotov

Prerušenie prevádzky, pandémia a kybernetické útoky sú tri najväčšie hrozby podnikania v roku 2021. Všetky tri sú silne prepojené. Pandémia poskočila zo 17. na 2. miesto top rizík podnikania. Až 59 % respondentov ju považuje za hlavnú príčinu prerušenia výroby. Sociálno-ekonomické dôsledky pandémie prinesú v tomto roku viac platobnej neschopnosti, rekordný nárast bankrotov a pravdepodobne podporia ďalšie občianske nepokoje.
19.01.2021
Čítať viac o Pandémia po prvýkrát medzi najväčšími rizikami podnikania. Hrozí rekordný nárast bankrotov

Vyberáme z banky.sk