Allianz získala prvenstvo za riadenie ľudského kapitálu

Allianz – Slovenská poisťovňa získala ocenenie Leading HR Organisation v sektore poisťovníctvo v 10. ročníku rebríčka, ktorý pravidelne vyhlasuje poradenská spoločnost PwC. Allianz sa tak stala jednotkou na poisťovacom trhu v efektívnom riadení ľudských zdrojov a najlepšími výsledkami v oblasti personálneho manažmentu na Slovensku.

53665
Štúdia analyzovala takmer sto HR indikátorov, ktoré sú priamo aj nepriamo prepojené na výkon celej organizácie a mapovala všetky oblasti riadenia ľudských zdrojov. Porovnávala oblasti ako sú odmeňovanie, nábor a výber, vzdelávanie a rozvoj zamestnancov, fluktuácia a absencia. „Získané prvenstvo za riadenie ľudského kapitálu je pre nás významné ocenenie a je tiež potvrdením úsilia a výbornej práce všetkých mojich kolegov z odboru ľudských zdrojov,“ uviedol riaditeľ odboru ľudských zdrojov Allianz Marián Bilík, ktorý ocenenie prevzal. Firmy si podľa vyhlasovateľa súťaže uvedomujú rastúcu nevyhnutnosť merať a riadiť ľudský kapitál a predovšetkým prepájať HR indikátory s finančnými ukazovateľmi, tak aby boli schopné analyzovať efektivitu riadenia ľudského kapitálu s cieľom podporiť ciele firmy a zároveň udržať si svoju konkurencieschopnosť na trhu. Štúdia je zároveň pre spoločnosti dôležitým nástrojom, ktorý umožňuje nielen sa porovnať v rámci svojho sektora, ale aj sledovať svoj vývoj v čase a tiež pomáha plánovať a zdôvodniť ďalšie kroky v oblasti riadenia ľudských zdrojov.

Kompletný zoznam ocenených nájdete tu: Leading HR Organisation

(Tlačová správa)

Vyberáme z poistovne.sk

Celne sklo

Päť vecí, ktoré by ste mali vedieť o havarijnom poistení

Kupujete nové auto? Bez ohľadu na to, či len nedávno opustilo výrobnú linku alebo už má najazdených niekoľko desiatok tisíc kilometrov, za úvahu určite stojí aj havarijné poistenie, známe aj ako KASKO. Ktorých päť argumentov by ste pred rozhodnutím nemali prehliadnuť?
06.12.2021
Čítať viac o Päť vecí, ktoré by ste mali vedieť o havarijnom poistení
a-runner-focuses

Klienti Allianz môžu získať genetickú analýzu v digitálnej podobe

Allianz ponúka klientom inovovanú analýzu DNA, ktorá pomáha zlepšiť kvalitu života. Individuálny plán v digitálnej podobe ponúka konkrétne odporúčania v oblasti stravovania, športu, zvládania stresu či kvalitného spánku. Osobnú genetickú analýzu získajú klienti Allianz k poisteniu kritických chorôb.
06.12.2021
Čítať viac o Klienti Allianz môžu získať genetickú analýzu v digitálnej podobe
woman-does-dental-work

Počet preventívnych prehliadok u zubára klesá. Za ošetrenie zaplatíme viac.

POISTOVNE.sk sa pozreli na dáta o preventívnych prehliadkach u zubárov. Výsledky sú prekvapujúce.
06.12.2021 | redakcia
Čítať viac o Počet preventívnych prehliadok u zubára klesá. Za ošetrenie zaplatíme viac.

Vyberáme z banky.sk