Allianz spustila prvú spoločnú regionálnu digitálnu kampaň

„Keď príde tá chvíľa, sme s vami!“ To je hlavný odkaz najnovšej reklamnej kampane Allianz – Slovenskej poisťovne, ktorú odštartovala v týchto dňoch.

Jesenná kampaň Allianz2 (1)

Osobne aj digitálne

Kampaň kladie dôraz na digitálne služby najväčšej poisťovne na trhu. „Našim klientom chceme pripomenúť, že v akejkoľvek chvíli alebo momente, ktoré prežívajú, sme pripravení pomôcť im. Sme s nimi, či už osobne alebo digitálne, tiež prostredníctvom digitálnych služieb, ktoré môžu využívať v rôznych okamihoch, situáciách a čase,“ vysvetľuje vedúci oddelenia marketingu Peter Stopiak. Vďaka digitálnym službám Allianz už dva roky uzatvára všetky nové poistné zmluvy bezpapierovo a so 64 percentami svojich klientov komunikuje výlučne elektronicky. Vďaka bezpapierovej komunikácií tak klienti Allianz ušetrili už 1 368 stromov.

Tri posolstvá

V kampani Allianz využíva tri vizuály. Kreatívne riešenie sa opiera o zapamätateľné posolstvá – „Keď trávite čas s rodinou, sme s vami“, „Keď vyrážate na prvú jazdu, sme s vami“ a „Keď je čas na dobrodružstvo, sme s vami“. Tieto posolstvá zároveň podporujú nielen značku Allianz, ale aj jej produkty ako poistenie auta a majetku. Všetky tri vizuály sú použité v kampani naraz a spolu budú tvoriť jednu ucelenú reklamnú kampaň. „Táto kampaň vznikla prvýkrát v spolupráci všetkých marketingových tímov Allianz v regióne strednej a východnej Európy. Kampaň má preto identické reklamné posolstvá a kreatívu v celom regióne upravenú do lokálneho jazyka,“ dopĺňa P. Stopiak.
 

Reklamná kampaň Allianz bude viditeľná v televízii, v printoch, v online médiách a na sociálnych sieťach. Viac informácií o celej kampani nájdete tu.

Vyberáme z poistovne.sk

8466

Slováci by si mali podľa odborníkov dávať pozor na podpoistenie nehnuteľnosti

Na Slovensku je drvivá väčšina bytových domov podpoistená. Konštatuje to Združenie pre lepšiu správu bytových domov.
26.09.2022
Čítať viac o Slováci by si mali podľa odborníkov dávať pozor na podpoistenie nehnuteľnosti
hands-grasping-a-steering-wheel

Ako podať výpoveď poistnej zmluvy k PZP?

Ak nie ste spokojný s ponukou PZP, ktorú vám dala vaša poisťovňa, môžete zmluvu vypovedať a poistiť sa v inej poisťovni. Akú formu má mať výpoveď a aké lehoty musíte dodržať?
26.09.2022 | redakcia
Čítať viac o Ako podať výpoveď poistnej zmluvy k PZP?
Zlatá minca 2022 certifikát

Allianz získala šesť Zlatých mincí 2022

Allianz uspela v ďalšom ročníku súťaže Zlatá minca. Produkty Allianz – Slovenskej poisťovne vysoko ocenila 189-členná odborná porota.
23.09.2022
Čítať viac o Allianz získala šesť Zlatých mincí 2022

Vyberáme z banky.sk