Allianz spustila prvú spoločnú regionálnu digitálnu kampaň

„Keď príde tá chvíľa, sme s vami!“ To je hlavný odkaz najnovšej reklamnej kampane Allianz – Slovenskej poisťovne, ktorú odštartovala v týchto dňoch.

Jesenná kampaň Allianz2 (1)

Osobne aj digitálne

Kampaň kladie dôraz na digitálne služby najväčšej poisťovne na trhu. „Našim klientom chceme pripomenúť, že v akejkoľvek chvíli alebo momente, ktoré prežívajú, sme pripravení pomôcť im. Sme s nimi, či už osobne alebo digitálne, tiež prostredníctvom digitálnych služieb, ktoré môžu využívať v rôznych okamihoch, situáciách a čase,“ vysvetľuje vedúci oddelenia marketingu Peter Stopiak. Vďaka digitálnym službám Allianz už dva roky uzatvára všetky nové poistné zmluvy bezpapierovo a so 64 percentami svojich klientov komunikuje výlučne elektronicky. Vďaka bezpapierovej komunikácií tak klienti Allianz ušetrili už 1 368 stromov.

Tri posolstvá

V kampani Allianz využíva tri vizuály. Kreatívne riešenie sa opiera o zapamätateľné posolstvá – „Keď trávite čas s rodinou, sme s vami“, „Keď vyrážate na prvú jazdu, sme s vami“ a „Keď je čas na dobrodružstvo, sme s vami“. Tieto posolstvá zároveň podporujú nielen značku Allianz, ale aj jej produkty ako poistenie auta a majetku. Všetky tri vizuály sú použité v kampani naraz a spolu budú tvoriť jednu ucelenú reklamnú kampaň. „Táto kampaň vznikla prvýkrát v spolupráci všetkých marketingových tímov Allianz v regióne strednej a východnej Európy. Kampaň má preto identické reklamné posolstvá a kreatívu v celom regióne upravenú do lokálneho jazyka,“ dopĺňa P. Stopiak.
 

Reklamná kampaň Allianz bude viditeľná v televízii, v printoch, v online médiách a na sociálnych sieťach. Viac informácií o celej kampani nájdete tu.

Vyberáme z poistovne.sk

18986

Asistenčné služby v životnom poistení

Životné poistenie už dávno nie je len o náhrade príjmu v prípade poistnej udalosti. Súčasťou životného poistenia možu byť aj asistenčné služby. O mnohých klienti ani netušia. Pozrite si, s čím všetkým vám vie poisťovňa pomôcť.
27.11.2023 | Katarína Macková
Čítať viac o Asistenčné služby v životnom poistení
Záplavy_Rudno_Allianz1

Za škody po živloch Allianz vyplatila vyše dvojnásobok

Od januára do konca októbra spôsobili živly klientom Allianzu škody za 10,8 milióna eur, za celý minulý rok to bola menej ako polovica. Prírodné živly sú nevyspytateľné, každý rok vyčíňa iný. V rámci prevencie podpoistenia Allianz pracuje s indexáciou, aj aktualizáciou poistnej sumy.
23.11.2023
Čítať viac o Za škody po živloch Allianz vyplatila vyše dvojnásobok
reading-in-hospital-waiting-room

Pri zubnom benefite si nezamieňajte preventívnu prehliadku so vstupnou lekárskou prehliadkou

Zdravotné poisťovne ponúkajú zubné benefity, ktorých čerpanie je podmienené absolvovaním preventívnej prehliadky. Pozor, na akú prehliadku idete. Poistovne.sk zisťovali viac.
22.11.2023 | redakcia
Čítať viac o Pri zubnom benefite si nezamieňajte preventívnu prehliadku so vstupnou lekárskou prehliadkou

Vyberáme z banky.sk