Allianz má novú posilu na marketing

Novým vedúcim oddelenia marketingu Allianz je od júna Peter Stopiak. Na starosti bude mať najmä digitálne marketingové aktivity spoločnosti.

Stopiak Peter_Allianz
Peter Stopiak (44) je skúsený marketér z vyše 20-ročnými skúsenosťami, prevažne z oblasti bankovníctva a telekomunikácií. Do Allianzu prišiel z VÚB banky, kde riadil tím marketingovej komunikácie. Predtým pôsobil v Slovenskej sporiteľni, v O2 a v Sberbank Slovensko. Vyštudoval obchod a marketing na Ekonomickej univerzite v Bratislave.

„Teší ma, že môžem posilniť tím silnej značky akou je Allianz. Chcem nadviazať na naštartovaný proces digitalizácie a s tým súvisiace výraznejšie presmerovanie komunikácie poisťovne na digitálne kanály. Aktuálne finalizujeme spustenie novej globálnej brand komunikačnej platformy. V neposlednom rade sú tu aktivity v rámci spolupráce s Olympijským zväzom, nadácia a zelené témy, ktoré chcem ďalej rozvíjať,“ dodáva P. Stopiak. Na novej pozícií Peter Stopiak nahradí Juraja Šnirca.

Vyberáme z poistovne.sk

peniaze1-redakcia

Počet poistných podvodov narastá

Poisťovňa UNIQA v prvom polroku 2022 prešetrila viac ako 1000 pokusov o poistný podvod. Pozrite si, aké podvody sa vyskytujú najviac a o akú sumu sa chceli podvodníci obohatiť.
18.08.2022 | redakčne upravené
Čítať viac o Počet poistných podvodov narastá
zdravotnictvo-IvanS

Asociácia na ochranu práv pacientov navrhuje stiahnuť novelu zákona o zdravotných poisťovniach

Minimálny zdravotný odvod či spoplatnenie podania na úrad pre dohľad sú podľa asociácie len časťou tohto protipacientskeho návrhu.
17.08.2022
Čítať viac o Asociácia na ochranu práv pacientov navrhuje stiahnuť novelu zákona o zdravotných poisťovniach
turistika3-redakcia

Úrazov a úmrtí na horách pribúda, nezabudnite na poistenie

Od začiatku tohto roka zomrelo v slovenských horách už rekordných 30 turistov. Podľa Horskej záchrannej služby (HZS) je to najviac za posledných 10 rokov.
17.08.2022
Čítať viac o Úrazov a úmrtí na horách pribúda, nezabudnite na poistenie

Vyberáme z banky.sk