Allianz je najhodnotnejšou poisťovacou značkou sveta

Allianz obsadil 30. priečku v prestížnom rebríčku finančne najsilnejších značiek Brand Finance Global 500. V rámci poisťovní je tak celosvetovo najsilnejšou značkou, keďže sa spomedzi všetkých poisťovní sveta umiestnila najvyššie.

Global 500 2022
Toto skvelé umiestnenie potvrdzuje absolútne postavenie a trend neustále rastúcej značky Allianz, ktorá ako jedna z najsilnejších svetových značiek a lídrov v oblasti finančných služieb ukazuje svoje schopnosti multilineárnej globálnej spoločnosti. Hodnota značky Allianz dosahuje podľa najnovšieho Global 500 rebríčka viac ako 45,2 miliardy dolárov (40 mld. eur) a jej rating je na úrovni AAA-. Brand Finance Global 500 je najočakávanejší rebríček roka, ktorý už 16-ty raz vyhlasuje 500 najhodnotnejších a najsilnejších svetových značiek vo všetkých sektoroch a krajinách. Jednotlivé značky sú hodnotené v súlade s medzinárodným štandardom pre peňažné oceňovanie značiek ISO:10668 a do úvahy sa berú náklady, výnosy a pozícia na trhu.

Kompletný rebríček 500 najhodnotnejších značiek sveta nájdete na Global 500 2022.

(Tlačová správa)

Vyberáme z poistovne.sk

Na čo si dať pozor pri poistení domova

Poistenie nehnuteľnosti je dobrá vec, musí však byť nastavené správne. Kedy je poistenie nehnuteľnosti len vyhadzovanie peňazí?
16.05.2022 | redakcia
Čítať viac o Na čo si dať pozor pri poistení domova

Ako poistiť bicykel

V peknom počasí sadá na bicykel čoraz viac cyklistov. Cyklistika nie je už len víkendovou záležitosťou, ale mnohí ľudia siahajú po bicykli aj pri ceste do práce. Ako si zabezpečiť bicykel pred krádežou a kto uhradí škody, ktoré spôsobíte ako cyklista? 
13.05.2022 | redakcia
Čítať viac o Ako poistiť bicykel
person-sits-on-a-couch-typing-away-on-laptop

Čaká nás v piatok trinásteho šťastie či smola?

Tento rok sa s piatkom trinásteho stretneme len raz. Podľa štatistík Allianz piatok nie je škodovejší ako bežné piatky, všeobecne v piatok sa však stáva viac škôd ako v ostatné dni. V piatok zvýšte opatrnosť pri presúvaní sa vozidlom.
12.05.2022
Čítať viac o Čaká nás v piatok trinásteho šťastie či smola?

Vyberáme z banky.sk