Allianz je najhodnotnejšou poisťovacou značkou sveta

Allianz obsadil 30. priečku v prestížnom rebríčku finančne najsilnejších značiek Brand Finance Global 500. V rámci poisťovní je tak celosvetovo najsilnejšou značkou, keďže sa spomedzi všetkých poisťovní sveta umiestnila najvyššie.

Global 500 2022
Toto skvelé umiestnenie potvrdzuje absolútne postavenie a trend neustále rastúcej značky Allianz, ktorá ako jedna z najsilnejších svetových značiek a lídrov v oblasti finančných služieb ukazuje svoje schopnosti multilineárnej globálnej spoločnosti. Hodnota značky Allianz dosahuje podľa najnovšieho Global 500 rebríčka viac ako 45,2 miliardy dolárov (40 mld. eur) a jej rating je na úrovni AAA-. Brand Finance Global 500 je najočakávanejší rebríček roka, ktorý už 16-ty raz vyhlasuje 500 najhodnotnejších a najsilnejších svetových značiek vo všetkých sektoroch a krajinách. Jednotlivé značky sú hodnotené v súlade s medzinárodným štandardom pre peňažné oceňovanie značiek ISO:10668 a do úvahy sa berú náklady, výnosy a pozícia na trhu.

Kompletný rebríček 500 najhodnotnejších značiek sveta nájdete na Global 500 2022.

(Tlačová správa)

Vyberáme z poistovne.sk

burst-Matthew Henry-female-dentist-at-work

Platby zdravotných poisťovní pre pohotovosti sa od júna zvýšia

Týmto krokom chce ministerstvo zdravotníctva zabezpečiť primerané finančné krytie ekonomicky oprávnených nákladov u pohotovostí.
31.05.2023
Čítať viac o Platby zdravotných poisťovní pre pohotovosti sa od júna zvýšia
bourbon-cocktail-on-the-rocks

Alkohol za volantom vás môže vyjsť aj 100-tisíc eur

Každú desiatu smrteľnú nehodu vo svete spôsobí alkohol, prvenstvo v rebríčku si drží východná Európa. Ak vodič spôsobí nehodu v opitosti, vyplatenú škodu, často v desaťtisícoch či státisícoch od neho poisťovňa vymáha späť. Nadácia Allianz sa zapojila do edukačného projektu, ktorý chce upozorniť na riziká šoférovania v opitosti.
31.05.2023
Čítať viac o Alkohol za volantom vás môže vyjsť aj 100-tisíc eur
hands-grasping-a-steering-wheel

Zelená karta v Rusku a Bielorusku prestáva od júna platiť

V rámci povinného zmluvného poistenia (PZP) motorových vozidiel nastávajú od 1. júna pre štáty Rusko a Bielorusko zmeny.
30.05.2023
Čítať viac o Zelená karta v Rusku a Bielorusku prestáva od júna platiť

Vyberáme z banky.sk