Allianz má novú ambasádorku

Slovenská poisťovňa, ktorá ako člen skupiny Allianz tento rok odštartovala celosvetové partnerstvo s olympijským a paralympijským hnutím, má novú športovú ambasádorku.

Fialkova_Allianz
Je ňou výborná slovenská biatlonistka Paulína Fialková, ktorá bude značku Allianz prezentovať nielen na svojom drese. Paulína je už niekoľko rokov úspešnou účastníčkou najvyššej biatlonovej súťaže. Slovensko reprezentovala aj na Zimných olympijských hrách 2014 v Soči a v juhukórejskom Pchojongčchangu v roku 2018. V pláne ma účasť aj na budúcoročnej zimnej olympiáde, ktorá sa uskutoční v Pekingu. „Som veľmi rada, že aj v takomto náročnom období sa mi podarilo uzatvoriť toto partnerstvo a stať sa ambasádorkou Allianz. So silným partnerom za chrbtom, ktorý pri mne stojí v dobrom aj v zlom, sa mi po tejto ťažkej ceste bude kráčať oveľa istejšie,” uviedla Paulína Fialková. Paulíne sa okrem biatlonových štadiónov darí aj na slovenskom internete. Aj preto sa Allianz, ktorý sa v súčasnosti v rámci marketingových nástrojov zameriava predovšetkým na digitálny marketing, rozhodol nadviazať túto spoluprácu. Práve na sociálnych sieťach sa totiž bude odohrávať jej veľká časť. „Mám veľkú radosť, že práve Paulína je naša ambasádorka, keďže je nielen populárna a úspešná športovkyňa, ale aj aktívna v internetovom prostredí, vďaka čomu budeme bližšie aj k fanúšikom športu. V Allianzi sme si s Paulínou hneď od začiatku spolupráce takpovediac “sadli” a preto veríme, že toto partnerstvo bude úspešné. Sme oddaní myšlienke rozvíjať a podporovať šport a veríme, že svojou trochou aj my prispejeme k jeho rozvoju a propagácii na Slovensku,“ hovorí riaditeľ odboru market manažmentu Allianz – Slovenskej poisťovne Jozef Kruppa.

Spoluprácou so športovou ambasádorkou nadväzuje Allianz – Slovenská poisťovňa na celosvetové partnerstvo skupiny Allianz s olympijským a paralympijským hnutím, ktoré potrvá od roku 2021 do roku 2028.

(Tlačová správa)

Vyberáme z poistovne.sk

woman-checking-phone

Klienti Allianzu môžu riešenie svojej škody sledovať ako doručenie balíka

Po online sprievodcovi škodou v havarijnom a povinnom zmluvnom poistení, môžu odteraz klienti Allianzu sledovať online aj riešenie škody na majetku. Menšie škody na majetku vyrieši Allianz kompletne online. Aj nahlásenie škody je odteraz v Allianzi jednoduchšie.
17.06.2021
Čítať viac o Klienti Allianzu môžu riešenie svojej škody sledovať ako doručenie balíka
hand-on-steering-wheel

Preplatí mi poisťovňa škodu, ak meškám s úhradou poistného?

Čo robí poisťovňa v prípade, ak klient nezaplatí poistné a stane sa mu škodová udalosť? Vyplatí mu poisťovňa celé poistné plnenie, alebo si uplatní postih? Musí klient poistné doplatiť skôr, ako mu poisťovňa vyplatí náhradu škody?
15.06.2021 | Katarína Macková
Čítať viac o Preplatí mi poisťovňa škodu, ak meškám s úhradou poistného?

Vyberáme z banky.sk