Allianz má novú ambasádorku

Slovenská poisťovňa, ktorá ako člen skupiny Allianz tento rok odštartovala celosvetové partnerstvo s olympijským a paralympijským hnutím, má novú športovú ambasádorku.

Fialkova_Allianz
Je ňou výborná slovenská biatlonistka Paulína Fialková, ktorá bude značku Allianz prezentovať nielen na svojom drese. Paulína je už niekoľko rokov úspešnou účastníčkou najvyššej biatlonovej súťaže. Slovensko reprezentovala aj na Zimných olympijských hrách 2014 v Soči a v juhukórejskom Pchojongčchangu v roku 2018. V pláne ma účasť aj na budúcoročnej zimnej olympiáde, ktorá sa uskutoční v Pekingu. „Som veľmi rada, že aj v takomto náročnom období sa mi podarilo uzatvoriť toto partnerstvo a stať sa ambasádorkou Allianz. So silným partnerom za chrbtom, ktorý pri mne stojí v dobrom aj v zlom, sa mi po tejto ťažkej ceste bude kráčať oveľa istejšie,” uviedla Paulína Fialková. Paulíne sa okrem biatlonových štadiónov darí aj na slovenskom internete. Aj preto sa Allianz, ktorý sa v súčasnosti v rámci marketingových nástrojov zameriava predovšetkým na digitálny marketing, rozhodol nadviazať túto spoluprácu. Práve na sociálnych sieťach sa totiž bude odohrávať jej veľká časť. „Mám veľkú radosť, že práve Paulína je naša ambasádorka, keďže je nielen populárna a úspešná športovkyňa, ale aj aktívna v internetovom prostredí, vďaka čomu budeme bližšie aj k fanúšikom športu. V Allianzi sme si s Paulínou hneď od začiatku spolupráce takpovediac “sadli” a preto veríme, že toto partnerstvo bude úspešné. Sme oddaní myšlienke rozvíjať a podporovať šport a veríme, že svojou trochou aj my prispejeme k jeho rozvoju a propagácii na Slovensku,“ hovorí riaditeľ odboru market manažmentu Allianz – Slovenskej poisťovne Jozef Kruppa.

Spoluprácou so športovou ambasádorkou nadväzuje Allianz – Slovenská poisťovňa na celosvetové partnerstvo skupiny Allianz s olympijským a paralympijským hnutím, ktoré potrvá od roku 2021 do roku 2028.

(Tlačová správa)

Vyberáme z poistovne.sk

freelancer-typing-on-keyboard

Dá sa investičné poistenie zmeniť na rizikové?

Ak sa niekto dostal do ťažkej finančnej situácie a má investičné či kapitálové poistenie, môže svoju poistnú zmluvu zmeniť na rizikovú? Môže nasporené peniaze vybrať a použiť na preklenutie finančných ťažkostí? Dá sa zmeniť zmluva bez toho, aby ju klient musel vypovedať a uzatvoriť novú?
07.04.2021 | Katarína Macková
Čítať viac o Dá sa investičné poistenie zmeniť na rizikové?
doctors-office-flatlay

Čo robiť, ak vaše dieťa má COVID-19?

Aj keď sa o korona víruse hovorí najčastejšie v spojení so staršími ľuďmi, nevyhýba sa ani deťom. Pozrite si, koľko detí sa už s COVIDom stretlo. Poradíme vám, ako treba postupovať, ak sa nakazí dieťa.
30.03.2021 | redakcia
Čítať viac o Čo robiť, ak vaše dieťa má COVID-19?
reading-in-hospital-waiting-room

Hodnotenie nemocníc 2020

Rebríček nemocníc bol zostavený za náklade hodnotenia takmer 6,5 tisíc pacientmi. Pozrite si, ktoré nemocnice sú hodnotené ako najlepšie a ktoré skončili na chvoste.
26.03.2021 | redakčne upravené
Čítať viac o Hodnotenie nemocníc 2020

Vyberáme z banky.sk