Allianz má novú ambasádorku

Slovenská poisťovňa, ktorá ako člen skupiny Allianz tento rok odštartovala celosvetové partnerstvo s olympijským a paralympijským hnutím, má novú športovú ambasádorku.

Fialkova_Allianz
Je ňou výborná slovenská biatlonistka Paulína Fialková, ktorá bude značku Allianz prezentovať nielen na svojom drese. Paulína je už niekoľko rokov úspešnou účastníčkou najvyššej biatlonovej súťaže. Slovensko reprezentovala aj na Zimných olympijských hrách 2014 v Soči a v juhukórejskom Pchojongčchangu v roku 2018. V pláne ma účasť aj na budúcoročnej zimnej olympiáde, ktorá sa uskutoční v Pekingu. „Som veľmi rada, že aj v takomto náročnom období sa mi podarilo uzatvoriť toto partnerstvo a stať sa ambasádorkou Allianz. So silným partnerom za chrbtom, ktorý pri mne stojí v dobrom aj v zlom, sa mi po tejto ťažkej ceste bude kráčať oveľa istejšie,” uviedla Paulína Fialková. Paulíne sa okrem biatlonových štadiónov darí aj na slovenskom internete. Aj preto sa Allianz, ktorý sa v súčasnosti v rámci marketingových nástrojov zameriava predovšetkým na digitálny marketing, rozhodol nadviazať túto spoluprácu. Práve na sociálnych sieťach sa totiž bude odohrávať jej veľká časť. „Mám veľkú radosť, že práve Paulína je naša ambasádorka, keďže je nielen populárna a úspešná športovkyňa, ale aj aktívna v internetovom prostredí, vďaka čomu budeme bližšie aj k fanúšikom športu. V Allianzi sme si s Paulínou hneď od začiatku spolupráce takpovediac “sadli” a preto veríme, že toto partnerstvo bude úspešné. Sme oddaní myšlienke rozvíjať a podporovať šport a veríme, že svojou trochou aj my prispejeme k jeho rozvoju a propagácii na Slovensku,“ hovorí riaditeľ odboru market manažmentu Allianz – Slovenskej poisťovne Jozef Kruppa.

Spoluprácou so športovou ambasádorkou nadväzuje Allianz – Slovenská poisťovňa na celosvetové partnerstvo skupiny Allianz s olympijským a paralympijským hnutím, ktoré potrvá od roku 2021 do roku 2028.

(Tlačová správa)

Vyberáme z poistovne.sk

Chystáte sa na cintorín? Prekvapiť vás môžu zlodeji ale i poškodený pomník

Výtržníctvo a krádeže na cintorínoch nie je nič neobvyklé. Podľa správcov sú častým objektom zlodejov nielen kvety, vence a mosadzné svietniky, ale aj medené a  železné kríže alebo stojany.
26.10.2021 | redakcia
Čítať viac o Chystáte sa na cintorín? Prekvapiť vás môžu zlodeji ale i poškodený pomník
17794

Ako sa vyhnúť zrážke so zverou a čo robiť po kolízii

Policajné štatistiky z roku 2021 uvádzajú, že počet zrážok áut so zverou stúpol medziročne takmer o tretinu. Poistovne.sk vám poradia, ako nestratiť chladnú hlavu a ako vybaviť poisťovňu.
22.10.2021 | redakcia
Čítať viac o Ako sa vyhnúť zrážke so zverou a čo robiť po kolízii
53665

Allianz získala prvenstvo za riadenie ľudského kapitálu

Allianz – Slovenská poisťovňa získala ocenenie Leading HR Organisation v sektore poisťovníctvo v 10. ročníku rebríčka, ktorý pravidelne vyhlasuje poradenská spoločnost PwC. Allianz sa tak stala jednotkou na poisťovacom trhu v efektívnom riadení ľudských zdrojov a najlepšími výsledkami v oblasti personálneho manažmentu na Slovensku.
22.10.2021
Čítať viac o Allianz získala prvenstvo za riadenie ľudského kapitálu

Vyberáme z banky.sk