Téma: Zdravotné poistenie
Otázka:

Podporuje poisťovňa Dôvera v rámci benefitov aj zdravý životný štýl? Aké výhody/zľavy môžem získať?

Odpoveď:
Nesúťažíme v počte výhod, ide o nám o to, aby sa noví aj súčasní poistenci cítili u nás dobre, teda našli si benefity podľa toho či sú zdraví a k lekárovi chodievajú zriedka, alebo potrebujú častejšie konzultovať svoj zdravotný stav. Vybrať si môžu z 33 výhod, vrátane najobľúbenejšej, ktorou je možnosť získať príspevok na zubné ošetrenie alebo dentálnu hygienu až do výšky 150 eur ročne. Podmienkou na získanie tohto príspevku je pravidelná kontrola chrupu u zubného lekára, teda pravidelné preventívne prehliadky.

Navyše, od nového roka sa poistenci môžu tešiť na rozšírenie tohto benefitu. U detí bude možné získať príspevok aj na pečatenie zubov a dospelí ho budú môcť využiť aj na zhotovenie zubných mostíkov a koruniek. Okrem toho všetky štvorročné deti poistené u nás dostanú zubný balíček v hodnote 30 eur, plný praktických pomôcok, ktoré využijú na starostlivosť o svoje zuby. V novom roku prinesieme aj ďalšiu novinku, a to príspevok až 50 € na okuliarový rám a okuliarové šošovky pre deti.

V rámci prevencie poskytujeme aj výhody, ktoré sa týkajú dobrovoľných očkovaní ako prevencii voči vážnym ochoreniam. Naši poistenci, ktorí milujú beh, majú možnosť získať zľavnené či bezplatné štartovné na behy po celom Slovensku.
Odpovedal: Matej Štepiansky (09.08.2021)
Späť

Vyberáme z banky.sk