Sme tu pre všetko, na čom záleží

V KOMUNÁLNEJ poisťovni sa vám snažíme ponúknuť tie najkomfortnejšie riešenia, čomu neustále prispôsobujeme aj našu webovú stránku www.kpas.sk. Uzatvorenie poistenia, nahlasovanie poistnej udalosti či správa klientskeho účtu – to všetko s nami vybavíte bezpečne a z pohodlia domova.

hand-logs-in-to-laptop

Poistenie bez navštívenia pobočky

Na to, aby ste si uzatvorili poistenie, nemusíte navštíviť našu pobočku, pretože viaceré životné a neživotné poistenia vybavíte prostredníctvom komunikácie „na diaľku". Túto možnosť vám odporúčame využiť napríklad pri poistení bytu, domu alebo domácnosti, ako aj pri povinnom zmluvnom poistení (PZP) či havarijnom poistení. Navyše, havarijné poistenie vozidla získate do konca októbra s 10 %-nou zľavou. Rovnakým spôsobom dojednáte aj životné poistenia určené na zabezpečenie a ochranu detí alebo dospelých.

Nahlásenie škody online

Urýchliť proces vybavovania poistnej udalosti môžete vyplnením online formulára, prostredníctvom ktorého sme okamžite oboznámení s konkrétnym problémom. Stačí, ak kliknete na našej webstránke Riešenie škôd a následne na Nahlásiť poistnú udalosť. Tu si vyberiete medzi rôznymi typmi poistenia, ktoré máte u nás uzatvorené, a procesom nahlasovania škody vás prevedie jednoduchý návod spolu s potrebnými tlačivami, potvrdeniami, informáciami či kontaktami na pracovníkov poisťovne. Online nahlásenie poistnej udalosti ponúkame pri PZP, havarijnom, zodpovednostnom a majetkovom poistení.

Poistnú udalosť zo životného poistenia môžete tiež nahlásiť elektronicky. Stačí, keď vyplníte príslušný online formulár v sekcii Napíšte nám. V prípade cestovného poistenia sa na nás môžete obrátiť na telefónnych číslach, ktoré sú uvedené na našej webstránke.

Ostatné hlásenia poistných udalostí sa spravidla doručujú poštou alebo osobne na ktorúkoľvek z pobočiek našej poisťovne. Nezabudnite, že čím skôr obdržíme potrebné dokumenty, tým rýchlejšie budeme môcť vašu požiadavku spracovať.

Komfortne, jednoducho, online

Ruku na srdce, koľkokrát sa zaujímate o poistenie skôr, než dôjde ku škodovej udalosti? Možno si ani presne nepamätáte, či máte nárok na kompenzáciu alebo neviete, kde máte založené všetky svoje dokumenty, zmluvy a poistné podmienky. Ideálne je mať elektronické zálohy poistných zmlúv. V KOMUNÁLNEJ poisťovni sme preto vytvorili klientsky portál e-KOMfort, kde nájdete všetky svoje poistné zmluvy, prehľad škôd, profil, online poistenie, ale aj správy a notifikácie. Jedným klikom tak môžete nahlásiť škodu, napísať do poisťovne alebo zavolať na call centrum.

Prečo sa zaregistrovať do e-KOMfort-u?

  • Je komfortné mať zálohy poistných zmlúv online.
  • Na registráciu stačí e-mailová adresa a číslo zmluvy.
  • Po prihlásení si v klientskej platforme môžete prezerať svoje poistné zmluvy, kontrolovať platby a sledovať stav vybavenia poistnej udalosti.

Vyberáme z poistovne.sk

woman-checking-phone

Ako si mám nájsť lekára? Odporúčanie zdravotnej poisťovne

Presťahovali ste sa do iného mesta alebo plánuje váš lekár odísť do dôchodku? Hľadanie nového lekára môže byť náročnou výzvou. Pozrite si zopár praktických odporúčaní ako postupovať.
29.11.2023 | redakčne upravené
Čítať viac o Ako si mám nájsť lekára? Odporúčanie zdravotnej poisťovne
18986

Asistenčné služby v životnom poistení

Životné poistenie už dávno nie je len o náhrade príjmu v prípade poistnej udalosti. Súčasťou životného poistenia možu byť aj asistenčné služby. O mnohých klienti ani netušia. Pozrite si, s čím všetkým vám vie poisťovňa pomôcť.
27.11.2023 | Katarína Macková
Čítať viac o Asistenčné služby v životnom poistení
Záplavy_Rudno_Allianz1

Za škody po živloch Allianz vyplatila vyše dvojnásobok

Od januára do konca októbra spôsobili živly klientom Allianzu škody za 10,8 milióna eur, za celý minulý rok to bola menej ako polovica. Prírodné živly sú nevyspytateľné, každý rok vyčíňa iný. V rámci prevencie podpoistenia Allianz pracuje s indexáciou, aj aktualizáciou poistnej sumy.
23.11.2023
Čítať viac o Za škody po živloch Allianz vyplatila vyše dvojnásobok

Vyberáme z banky.sk