Pri rodine ušetríte na cestovnom poisteníAk cestuje 5 členná rodina s troma deťmi na dovolenku k moru môže, pri poistení liečebných nákladov ušetriť, ak sa poistí naraz. V poisťovni Generali môžete ušetriť, ak sa poistíte zvýhodnenou rodinnou tarifou. „Zvýhodnenie sa vzťahuje na skupinu najviac 7 osôb, z toho maximálne 2 dospelé osoby a príbuzenský vzťah týchto osôb nie je podmienku na uzavretie poistenia,“ vysvetľuje Zuzana Hliváková, riaditeľka odboru komunikácie Generali.

Ušetriť za rodinnú poistku môžete aj v Union poisťovni. Naša modelová 5-členná rodina s troma deťmi by za 10-denný pobyt v Chorvátsku za poistenie liečebných nákladov v rizikovej skupine Turista zaplatila 25,50 eur na pobyt. „V prípade, že sú poistencami Union zdravotnej poisťovne, za poistenie liečebných nákladov zaplatia iba 21,25 eur,“ vyčísľuje Judita Smatanová, hovorkyňa Union poisťovne. Poistiť sa môžete cez internet, na pobočke, ale aj cez telefón.

V Generali poisťovni si okrem liečebných nákladov môžete priplatiť aj za iné varianty poistenia. V komplexnom cestovnom poistení máte spolu s krytím liečebných nákladov aj poistenie pátrania a záchrany, úrazové poistenie, poistenie zodpovednosti, poistenie batožiny a nadštandardné asistenčné služby 24 hodín denne 7 dní v týždni.

Vyberáme z poradne

Vyberáme z banky.sk