Podnikanie pre malých podnikateľov po novom

Jednoduchý, so širokým rozsahom krytia a cenovo výhodný. Taký je nový produkt poistenia pre malých a stredných podnikateľov Moje Podnikanie 2020, ktorý po mesiacoch príprav a vývoja, uviedla v týchto dňoch na trh Allianz – Slovenská poisťovňa.


Produkt je určený živnostníkom, spoločnostiam s ručením obmedzeným, akciovým spoločnostiam, štátnym podnikom, verejným obchodným spoločnostiam, družstvám, ale aj slobodným povolaniam ako sú umelci, architekti či advokáti, ktorí zamestnávajú do 10 zamestnancov a ich ročný obrat nepresahuje 1 milión eur. Poistenie kryje všetky podnikateľské činnosti, na ktoré má klient oprávnenie. „Ide o výnimočný produkt určený malým podnikateľom na Slovensku, v ktorom sa snúbi mnohoročná skúsenosť skupiny Allianz s vysokou úrovňou technickej vyspelosti v oblasti cenotvorby a s jednoduchosťou, ktorú považujeme za najvyššiu formu dokonalosti. Som presvedčený, že naši klienti produkt ocenia, najmä pre jeho široký rozsah krytia, ľahké pochopenie a v neposlednom rade aj dobrú cenu,“ hovorí viceprezident rezortu produktov a upisovania rizík Allianz – SP, Jozef Paška.
Klienti – podnikatelia, si v novom produkte Moje Podnikanie 2020 môžu vybrať zo štyroch balíkov poistenia – COMFORT, PLUS, EXTRA alebo MAX. Už v základnom balíku im poistenie kryje všetky škody spôsobené živelnými udalosťami, požiarom, bleskom či výbuchom, ďalej zodpovednosť za škodu, vrátane chybného výrobku, ale aj všetky hnuteľné veci, vrátane výrobných a prevádzkových zariadení a zásob, tiež prerušenie prevádzky a asistenčné služby.

Dojednaním vyšších balíkov si klient môže pripoistiť poistnú ochranu budov a stavieb, strojov a elektroniky, krádež, vandalizmus, ale aj zodpovednosť za škodu spôsobenú únikom znečisťujúcich látok. Za bezškodový priebeh môžu navyše klienti získať až 5-percentný bonus z ročného poistného, a to až do výšky 15 percent. „Nové Moje Podnikanie zohľadňuje špecifiká nášho trhového prostredia a sme presvedčení, že na trh prichádza v tom správnom čase,“ uzatvára J. Paška.

(Tlačová správa)
 

Vyberáme z poistovne.sk

woman-checking-phone

Ako si mám nájsť lekára? Odporúčanie zdravotnej poisťovne

Presťahovali ste sa do iného mesta alebo plánuje váš lekár odísť do dôchodku? Hľadanie nového lekára môže byť náročnou výzvou. Pozrite si zopár praktických odporúčaní ako postupovať.
29.11.2023 | redakčne upravené
Čítať viac o Ako si mám nájsť lekára? Odporúčanie zdravotnej poisťovne
18986

Asistenčné služby v životnom poistení

Životné poistenie už dávno nie je len o náhrade príjmu v prípade poistnej udalosti. Súčasťou životného poistenia možu byť aj asistenčné služby. O mnohých klienti ani netušia. Pozrite si, s čím všetkým vám vie poisťovňa pomôcť.
27.11.2023 | Katarína Macková
Čítať viac o Asistenčné služby v životnom poistení
Záplavy_Rudno_Allianz1

Za škody po živloch Allianz vyplatila vyše dvojnásobok

Od januára do konca októbra spôsobili živly klientom Allianzu škody za 10,8 milióna eur, za celý minulý rok to bola menej ako polovica. Prírodné živly sú nevyspytateľné, každý rok vyčíňa iný. V rámci prevencie podpoistenia Allianz pracuje s indexáciou, aj aktualizáciou poistnej sumy.
23.11.2023
Čítať viac o Za škody po živloch Allianz vyplatila vyše dvojnásobok

Vyberáme z banky.sk