Genertel ponúka mini havarijné poistenie

Novinka MiniHavarijné poistenie EXTRA je produkt určený na krytie škôd až do výšky 20 000 eur. 


Novinka MiniHavarijné poistenie EXTRA je produkt, ktorý nadväzuje na úspech miniHavarijného poistenia a je určený na krytie škôd až do výšky 20 000 eur spôsobených na aute poistenca v prípade, že spôsobí zrážku s iným vozidlom. Hlavné výhody tohto poistenia okrem garantovanej výšky krytia sú aj nízka cena už od 43 eur ročne, spoluúčasť iba 5% (minimálne však 100 eur) a uzavretie online alebo telefonicky na 0850 555 555 bez obhliadky vozidla.

Napríklad 33 ročný vodič z Nitry, ktorý má doma 8 ročnú Škodu Fabia 1,2HTP (40kW, 1580 kg) zaplatí k povinnému poisteniu za miniHavarijné poistenie EXTRA len 50,10 eura. Ak by mal Toyotu RAV4 2,2D (110kW, 1825 kg) výška poistného je len 97,14 eura. Pre starších a skúsenejších vodičov môže byť toto poistenie ešte výhodnejšie.

Za miniHavarijné poistenie EXTRA teda zaplatí menej, ako za povinné poistenie. Naopak, pri štandardnom havarijnom poistení by zaplatil niekoľkonásobok poistného za PZP.

MiniHavarijné poistenie EXTRA sa nevzťahuje napríklad na krádež, vandalizmus, živelné pohromy či zrážku so zvieratami. Cena poistenia závisí od histórie škodovosti a údajov o vozidle a poistencovi.

Zákazníci, ktorí majú vozidlo staršie ako 5 rokov, si môžu zvoliť aj základné miniHavarijné poistenie. Za cenu od 29 eur ročne získajú motoristi garantované krytie do výšky 1000 eur bez spoluúčasti a bez obhliadky. V rámci aktuálnej akciovej ponuky platnej do 31. januára 2012 môžu získať motoristi toto poistenie na 3 mesiace zadarmo. 

Pozrite si tiež:
Poisťovne nebudú veľmi dvíhať ceny PZP 
Počet uzatvorených poistných zmlúv cez internet stále rastie
PZP sa zlacní pre zodpovedných motoristov

Vyberáme z poradne

Vyberáme z banky.sk