Allianz venovala Ukrajine ďalšie tri finančné balíky

Nadácia Allianz venovala ďalšie 3 balíky finančnej pomoci v celkovej výške 30-tisíc eur vojnou sužovanej Ukrajine a jej obyvateľom. Tri 10-tisícové finančné sumy si rozdelia tri organizácie, ktoré Ukrajine pomáhajú:

allianz-ukrajina

1. 10-tisíc eur pre #KtoPomôžeUkrajine

Online platforma „Kto pomôže Ukrajine“ vznikla krátko po vypuknutí vojny na Ukrajine a zahŕňa viaceré formy pomoci, podpory a asistencie ľuďom, ktorí boli nútení pred vojnou ujsť na Slovensko. „Finančný balík v hodnote 10-tisíc eur od Allianz pomôže občanom Ukrajiny na Slovensku a prepojí ich s organizáciami a jednotlivcami, ktorí sú pripravení pomôcť im v konkrétnych potrebách,“ vysvetľuje správkyňa Nadácie Allianz Lucia Strnad Muthová.

2. 10-tisíc eur pre Ukrainsku Spilku v Žiline

Denné centrum pomoci v centre Žiliny od začiatku vojny poskytuje ukrajinským odídencom pomoc vo forme potravín, šatstva, hygienických potrieb, ale aj jazykového vzdelávania. „Dotácia vo výške 10-tisíc eur od Nadácie Allianz pomôže financovať denné detské centrum a letné tábory pre ukrajinské deti, ktoré sú momentálne na Slovensku,“ vysvetľuje L. Strnad Muthová.

3. 10-tisíc eur pre UNICEF Slovensko / Modrý gombík

10-tisícový šek odovzdal ešte začiatkom júna predseda správnej rady Nadácie Allianz Juraj Dlhopolček organizácii UNICEF počas Dňa ženského zdravia. Finančná podpora je určená predčasne narodeným deťom na Ukrajine a ich mamičkám.

30-tisícový finančný balík je ďalšou zo série pomoci, ktorú Nadácia Allianz od vypuknutia vojny na Ukrajine venovala našim vojnou sužovaným susedom. Zaviazala sa pomáhať Ukrajine dokedy to bude potrebné. Okrem finančnej pomoci Allianz – Slovenská poisťovňa poskytla utečencom svoje ubytovacie zariadenia a zorganizovala viacero materiálnych a potravinových zbierok. Viac informácií o pomoci Allianz pre Ukrajinu nájdete tu.

Vyberáme z poistovne.sk

8466

Slováci by si mali podľa odborníkov dávať pozor na podpoistenie nehnuteľnosti

Na Slovensku je drvivá väčšina bytových domov podpoistená. Konštatuje to Združenie pre lepšiu správu bytových domov.
26.09.2022
Čítať viac o Slováci by si mali podľa odborníkov dávať pozor na podpoistenie nehnuteľnosti
hands-grasping-a-steering-wheel

Ako podať výpoveď poistnej zmluvy k PZP?

Ak nie ste spokojný s ponukou PZP, ktorú vám dala vaša poisťovňa, môžete zmluvu vypovedať a poistiť sa v inej poisťovni. Akú formu má mať výpoveď a aké lehoty musíte dodržať?
26.09.2022 | redakcia
Čítať viac o Ako podať výpoveď poistnej zmluvy k PZP?
Zlatá minca 2022 certifikát

Allianz získala šesť Zlatých mincí 2022

Allianz uspela v ďalšom ročníku súťaže Zlatá minca. Produkty Allianz – Slovenskej poisťovne vysoko ocenila 189-členná odborná porota.
23.09.2022
Čítať viac o Allianz získala šesť Zlatých mincí 2022

Vyberáme z banky.sk