Allianz – SP obhájila prvenstvá v poistení hypotéky a nehnuteľnosti

Najlepšie poistenie nehnuteľnosti a hypotéky má opäť Allianz – Slovenská poisťovňa. Prvenstvá v oboch kategóriách poistných produktov spojených s bývaním obhájila v šiestom ročníku súťaže Fincentrum & TREND Hypotéka roka 2019.Oceňovalo sa opäť v 9-tich kategóriách: Hypotéka roka, Refinančná hypotéka roka, Poistenie hypotéky roka, Poistenie nehnuteľnosti roka, Stavebné sporenie roka, Bankár roka, Poisťovák roka, Banka bez bariér a Špeciálna cena Trendu za užitočnosť. Pri hodnotení produktov si porota všímala variabilitu a komplexnosť produktov, pomer ceny a výkonu, kvalitu a rýchlosť likvidácie, možnosti online komunikácie s klientom, ale aj rozsah limitov a výluk.

V kategórií poistenie hypotéky porota ocenila najvyšším počtom bodov produkt rizikového životného poistenia Šťastný život, ktorý komplexne pokryje akékoľvek životné riziká ako úraz, choroba, invalidita, nezamestnanosť či smrť v súvislosti so svojimi záväzkami, najmä hypotékou. Produkt Allianz – SP prekonal svojich konkurentov najmä v likvidácií poistných udalostí a v online komunikácií.
V kategórií poistenie nehnuteľnosti bodovala Allianz – SP s produktom poistenia majetku Môj domov, opäť najmä vďaka likvidácií škôd a online komunikácií. Inovovaný produkt Môj domov klientom ponúka na výber z 3 balíkov poistnej ochrany. Dojednanie poistenia je jednoduchšie, rýchlejšie a zmenou prešli aj poistné podmienky, ktoré sú spracované zrozumiteľným jazykom v prehľadnej brožúre. Obe získané ocenenia prevzal viceprezident rezortu obchodu Allianz – SP Juraj Dlhopolček.

Allianz - Slovenská poisťovňa, a. s., pôsobí na slovenskom poistnom trhu už niekoľko desiatok rokov a je trhovým lídrom v poskytovaní vysoko kvalitných služieb a produktov. Patrí do poisťovacej skupiny Allianz Societas Europaea, ktorá spravuje zmluvy miliónov klientov v regióne strednej a východnej Európy.

(PR servis)

 

Vyberáme z poistovne.sk

redakcia-nehoda

Napriek lockdownu minulý rok Allianz platil najmä za škody na vozidlách

Škody na vozidlách klientov Allianz boli minulý rok za takmer 134 miliónov eur. Škôd na majetku bolo rovnako ako pred pandémiou. Domy a byty ničili najviac záplavy, povodne a víchrice. Už druhý rok je poistných udalostí v cestovnom poistení minimum.
24.01.2022
Čítať viac o Napriek lockdownu minulý rok Allianz platil najmä za škody na vozidlách
zima-redakcia

Škody spôsobené mrazom a snehom vám kryje poistenie majetku

Väčšinu škôd spôsobených snehom, mrazom a ľadom kryje správne nastavené majetkové poistenie. Aj v takom prípade však musí poistený dbať na dodržiavanie dôležitých zásad. Ponúkame zopár užitočných tipov.
24.01.2022 | redakčne upravené
Čítať viac o Škody spôsobené mrazom a snehom vám kryje poistenie majetku
computer-security-lock-and-payment

Kybernetické útoky sú podľa Allianzu v čase pandémie najväčšou hrozbou podnikania

Kybernetické útoky, prerušenie prevádzky a prírodné katastrofy sú podľa 11. rebríčka skupiny Allianz tri globálne najväčšie riziká podnikania v roku 2022. Pandémia medziročne klesla z druhého na štvrté miesto, keďže väčšina spoločností sa cíti na jej ďalšie prepuknutie primerane pripravená. S rastom extrémnych poveternostných udalostí každoročne stúpa riziko prírodných katastrof a klimatických zmien.
20.01.2022
Čítať viac o Kybernetické útoky sú podľa Allianzu v čase pandémie najväčšou hrozbou podnikania

Vyberáme z banky.sk