Allianz – SP je podľa Trendu opäť poisťovňou roka

Allianz – Slovenská poisťovňa zopakovala minuloročný triumf a stala sa TREND TOP Poisťovňou roka 2019. Za najlepšieho poisťovateľa na Slovensku ju vyhlásil ekonomický týždenník Trend počas slávnostného galavečera 22. ročníka výročných cien za mimoriadne podnikateľské výsledky.


„Sme nesmierne hrdí, že Allianz – Slovenská poisťovňa obhájila toto prestížne ocenenie. A práve v roku 2019, kedy si pripomíname 100. výročie založenia našej predchodkyne Prvej slovenskej poisťovne. Toto ocenenie patrí všetkým zamestnancom, partnerom a klientom, vďaka ktorým sme stále jednotkou na poistnom trhu,“ povedal viceprezident rezortu produktov a upisovania rizík Allianz – SP Jozef Paška, ktorý cenu prevzal.
Týždenník Trend hodnotil poisťovne na základe štyroch kritérií, a to zmeny trhového podielu, rentability vlastného imania, rentability poistenia a solventnosti II. Allianz – SP bodovala takmer vo všetkých štyroch kategóriách. Okrem najlepšej poisťovne vyhlásil Trend víťazov v kategóriách Banka roka, Firma roka, Investor roka a Manažér roka. Viac informácií nájdete tu.


(PR servis)
 

Vyberáme z poradne

53526

Nárok na odchodné vzniká len raz a od jedného zamestnávateľa, upozorňuje Sociálna poisťovňa

Ak má zamestnanec uzatvorených viac pracovných pomerov u rôznych zamestnávateľov, ktoré skončí v ten istý deň pre odchod do dôchodku, odchodné mu poskytne len jeden zamestnávateľ.
04.08.2020
Čítať viac o Nárok na odchodné vzniká len raz a od jedného zamestnávateľa, upozorňuje Sociálna poisťovňa
HZS

Mobilná aplikácia Horskej záchrannej služby

Aplikácia má niekoľko užitočných funkcií, pomoc si dokážete privolať jediným klikom a ak sa nevrátite z túry, vyberú sa vás hľadať.
04.08.2020 | redakčne upravené
Čítať viac o Mobilná aplikácia Horskej záchrannej služby

Vyberáme z banky.sk