Allianz – SP je podľa Trendu opäť poisťovňou roka

Allianz – Slovenská poisťovňa zopakovala minuloročný triumf a stala sa TREND TOP Poisťovňou roka 2019. Za najlepšieho poisťovateľa na Slovensku ju vyhlásil ekonomický týždenník Trend počas slávnostného galavečera 22. ročníka výročných cien za mimoriadne podnikateľské výsledky.


„Sme nesmierne hrdí, že Allianz – Slovenská poisťovňa obhájila toto prestížne ocenenie. A práve v roku 2019, kedy si pripomíname 100. výročie založenia našej predchodkyne Prvej slovenskej poisťovne. Toto ocenenie patrí všetkým zamestnancom, partnerom a klientom, vďaka ktorým sme stále jednotkou na poistnom trhu,“ povedal viceprezident rezortu produktov a upisovania rizík Allianz – SP Jozef Paška, ktorý cenu prevzal.
Týždenník Trend hodnotil poisťovne na základe štyroch kritérií, a to zmeny trhového podielu, rentability vlastného imania, rentability poistenia a solventnosti II. Allianz – SP bodovala takmer vo všetkých štyroch kategóriách. Okrem najlepšej poisťovne vyhlásil Trend víťazov v kategóriách Banka roka, Firma roka, Investor roka a Manažér roka. Viac informácií nájdete tu.


(PR servis)
 

Vyberáme z poistovne.sk

brown-eyes-of-a-person-wearing-a-face-mask

Zdravotná poradňa: Očkovanie proti COVID-19 vs. očkovanie proti chrípke

Ak som zaočkovaný proti COVID-19, chráni ma táto vakcína aj proti bežnej chrípke?
14.10.2021 | redakcia
Čítať viac o Zdravotná poradňa: Očkovanie proti COVID-19 vs. očkovanie proti chrípke
redakcia-nehoda

Havarijná poradňa: Spôsobili ste si škodu na aute sám? Čo Vám preplatí poisťovňa.

Chcem sa spýtať keď som si škodu na aute spôsobil sám teda svojou jazdou som omylom zroloval baner na ceste. Je možné si to uhradiť nejak cez poistku alebo to všetko ide na moju hlavu?
14.10.2021 | redakcia
Čítať viac o Havarijná poradňa: Spôsobili ste si škodu na aute sám? Čo Vám preplatí poisťovňa.
Doktor a peniaze-001

Stojíme pred potrebou radikálnej reformy zdravotníctva - sme však na ňu pripravení?

Zásadnú reformu spôsobu financovania zdravotníctva prináša koncept Value Based Healthcare (VBHC), ktorého základom je pridaná hodnota pre pacienta. Podstatou tohto konceptu je finančné odmeňovanie podľa pridanej hodnoty pre pacienta, a nie na automatické preplácanie zdravotníckych úkonov tak, ako je to dnes.
13.10.2021
Čítať viac o Stojíme pred potrebou radikálnej reformy zdravotníctva - sme však na ňu pripravení?

Vyberáme z banky.sk