Allianz je tretíkrát za sebou poisťovňou roka

Allianz – Slovenská poisťovňa po tretíkrát za sebou obhájila prvenstvo a sa stala POISŤOVŇOU ROKA 2023. Titul najlepšej poisťovne na trhu jej udelil ekonomický týždenník Trend počas slávnostného galavečera 26. ročníka výročných ocenení TREND TOP za mimoriadne podnikateľské a biznisové úspechy.

image003
„Opätovne obhájiť titul najlepšej poisťovne na trhu je pre nás nielen veľkou radosťou a zadosťučinením, ale aj záväzkom. Prechádzame náročnou dobou, ktorá prináša veľa výziev a potrebu promptne reagovať na meniace sa podmienky na trhu, aj potreby klientov. Moja veľká vďaka patrí všetkým kolegom, obchodným partnerom a tiež klientom, vďaka ktorým skvelé výsledky dosahujeme“, uviedol viceprezident rezortu produktov a upisovania rizík Allianz Jozef Paška, ktorý ocenenie prevzal.

Týždenník Trend hodnotil poisťovne na základe troch sledovaných kritérií, a to pomer zisku k čistému poistnému, rast nominálneho a percentuálneho poistného a pomer prevádzkových nákladov oproti výnosom, ktorý ukazuje efektivitu poisťovne. Viac informácií nájdete tu. Okrem najlepšej poisťovne boli ocenenia vyhlásené aj v kategóriách Banka roka, Firma roka, Investor roka, Manažér roka, Podnikateľka roka, Exportér roka, Daňovník roka a ocenené boli aj tri rodinné firmy.

(Tlačová správa)

Vyberáme z poistovne.sk

dovolenka8-redakcia

Cestovné poistenie - dovolenka vs. letná brigáda

Letné dovolenky sú už na dosah a my vám tak ako po minulé roky prinesieme užitočné rady, ako sa zorientovať v cestovnom poistení.
24.06.2024 | redakcia
Čítať viac o Cestovné poistenie - dovolenka vs. letná brigáda
grateful-patient

Toto robia pacienti s vysokým krvným tlakom nesprávne

To, že vysoký krvný tlak ľudia podceňujú a mnohí ani netušia, že ho majú, je už dlhšie známe. Zdravotné poisťovne upozorňujú na nové fakty o hypertenzii, ktorou trpia už aj deti.
20.06.2024 | redakčne upravené
Čítať viac o Toto robia pacienti s vysokým krvným tlakom nesprávne
20073

Sezóna pre motocykle sa už naplno rozbehla, nehody môžu byť fatálne

Počet nehôd motorkárov sa z roka na rok zvyšuje. Podľa štatistík Polície SR prišlo minulý rok o život na slovenských cestách 28 motorkárov. Medzi najčastejšie príčiny smrteľných nehôd patrilo neprispôsobenie jazdy technického stavu vozovky, nedanie prednosti, ale aj požitie alkoholu, či omamných látok.
19.06.2024
Čítať viac o Sezóna pre motocykle sa už naplno rozbehla, nehody môžu byť fatálne

Vyberáme z banky.sk