Sme tu pre všetko, na čom záleží

V KOMUNÁLNEJ poisťovni sa vám snažíme ponúknuť tie najkomfortnejšie riešenia, čomu neustále prispôsobujeme aj našu webovú stránku www.kpas.sk. Uzatvorenie poistenia, nahlasovanie poistnej udalosti či správa klientskeho účtu – to všetko s nami vybavíte bezpečne a z pohodlia domova.

hand-logs-in-to-laptop

Poistenie bez navštívenia pobočky

Na to, aby ste si uzatvorili poistenie, nemusíte navštíviť našu pobočku, pretože viaceré životné a neživotné poistenia vybavíte prostredníctvom komunikácie „na diaľku". Túto možnosť vám odporúčame využiť napríklad pri poistení bytu, domu alebo domácnosti, ako aj pri povinnom zmluvnom poistení (PZP) či havarijnom poistení. Navyše, havarijné poistenie vozidla získate do konca októbra s 10 %-nou zľavou. Rovnakým spôsobom dojednáte aj životné poistenia určené na zabezpečenie a ochranu detí alebo dospelých.

Nahlásenie škody online

Urýchliť proces vybavovania poistnej udalosti môžete vyplnením online formulára, prostredníctvom ktorého sme okamžite oboznámení s konkrétnym problémom. Stačí, ak kliknete na našej webstránke Riešenie škôd a následne na Nahlásiť poistnú udalosť. Tu si vyberiete medzi rôznymi typmi poistenia, ktoré máte u nás uzatvorené, a procesom nahlasovania škody vás prevedie jednoduchý návod spolu s potrebnými tlačivami, potvrdeniami, informáciami či kontaktami na pracovníkov poisťovne. Online nahlásenie poistnej udalosti ponúkame pri PZP, havarijnom, zodpovednostnom a majetkovom poistení.

Poistnú udalosť zo životného poistenia môžete tiež nahlásiť elektronicky. Stačí, keď vyplníte príslušný online formulár v sekcii Napíšte nám. V prípade cestovného poistenia sa na nás môžete obrátiť na telefónnych číslach, ktoré sú uvedené na našej webstránke.

Ostatné hlásenia poistných udalostí sa spravidla doručujú poštou alebo osobne na ktorúkoľvek z pobočiek našej poisťovne. Nezabudnite, že čím skôr obdržíme potrebné dokumenty, tým rýchlejšie budeme môcť vašu požiadavku spracovať.

Komfortne, jednoducho, online

Ruku na srdce, koľkokrát sa zaujímate o poistenie skôr, než dôjde ku škodovej udalosti? Možno si ani presne nepamätáte, či máte nárok na kompenzáciu alebo neviete, kde máte založené všetky svoje dokumenty, zmluvy a poistné podmienky. Ideálne je mať elektronické zálohy poistných zmlúv. V KOMUNÁLNEJ poisťovni sme preto vytvorili klientsky portál e-KOMfort, kde nájdete všetky svoje poistné zmluvy, prehľad škôd, profil, online poistenie, ale aj správy a notifikácie. Jedným klikom tak môžete nahlásiť škodu, napísať do poisťovne alebo zavolať na call centrum.

Prečo sa zaregistrovať do e-KOMfort-u?

  • Je komfortné mať zálohy poistných zmlúv online.
  • Na registráciu stačí e-mailová adresa a číslo zmluvy.
  • Po prihlásení si v klientskej platforme môžete prezerať svoje poistné zmluvy, kontrolovať platby a sledovať stav vybavenia poistnej udalosti.

Vyberáme z poistovne.sk

sunglasses-car-keys

Online porovnávače poistenia auta fungujú na cenových dohodách s poisťovňami. V čom sa líšia?

Online poistenie auta na porovnávacích weboch je cenovo takmer zhodné s cenou v poisťovni. Rozdiel je v pridaných službách
07.05.2021 | redakcia
Čítať viac o Online porovnávače poistenia auta fungujú na cenových dohodách s poisťovňami. V čom sa líšia?
34148_obr

Zmeny v predstavenstve Allianz SDSS

Od 1. mája 2021 nastali v Allianz – Slovenskej dôchodkovej správcovskej spoločnosti (ASDSS) personálne zmeny. Novými členmi trojčlenného predstavenstva spoločnosti sa stali Agata Aniela Przygoda (40) a Juraj Dlhopolček (42). Nahradili doterajších členov vedenia Petra Karcola a Juraja Liptáka, ktorí zo spoločnosti odchádzajú.
03.05.2021
Čítať viac o Zmeny v predstavenstve Allianz SDSS

Vyberáme z banky.sk