Poisťovňou roka v neživotných produktoch je Allianz - SP

Allianz – Slovenská poisťovňa si z prvého ročníka Konferencie sprostredkovateľov v poisťovníctve 2019 odniesla ocenenia z každej zo šiestich hodnotených kategórií. Absolútne prvenstvo získala v kategóriách havarijné poistenie motorových vozidiel, povinné zmluvné poistenie, poistenie majetku fyzických osôb a cestovné poistenie fyzických osôb.


V kategórií poistenia majetku a zodpovednosti podnikateľov a podnikov získala druhé miesto a v osobitnej kategórií rizikového životného poistenia / poistenia choroby a úrazu získala tretie miesto. Allianz – SP si zároveň odniesla absolútne víťazstvo v hlavnej kategórií, keď sa stala poisťovňou roka v produktoch neživotného poistenia. „Získať ocenenie v každej z hodnotených kategórií je pre nás potvrdením, že ponúkame kvalitné produktové portfólio, z ktorého si vyberie každý klient. Keďže minulý rok bola väčšina našich neživotných produktov inovovaná a vylepšená, je to pre nás signál, že klienti a odborná verejnosť túto kvalitu oceňujú,“ povedal vedúci oddelenia obchodu neživotného a firemného poistenia Peter Buday, ktorý získané ocenenia za Allianz – SP prevzal. V pilotnom ročníku ankety Slovenskej asociácie sprostredkovateľov v poisťovníctve boli hodnotené produkty 21 poisťovní, ktoré pôsobia na slovenskom poistnom trhu. Jednotlivé produkty hodnotili finanční agenti, ktorí im udeľovali známky od jednotky po pätku.

Získané ocenenia Allianz – SP v ankete SASP 2018


1. miesto v kategórii Havarijné poistenie motorových vozidiel
1. miesto v kategórii Povinné zmluvné poistenie zodpovednosti za škodu spôsobenú prevádzkou motorového vozidla
1. miesto v kategórii Poistenie majetku fyzických osôb
1. miesto v kategórii Cestovné poistenie fyzických osôb
2. miesto v kategórii Poistenie majetku a zodpovednosti podnikateľov a podnikov
3. miesto​​​​​​​ v kategórii Rizikové životné poistenie / poistenie choroby a úrazu
Hlavná kategória​​​​​​​ Poisťovňa roka v produktoch neživotného poistenia

Viac informácií nájdete tu.
Allianz - Slovenská poisťovňa, a. s., pôsobí na slovenskom poistnom trhu už niekoľko desiatok rokov a je trhovým lídrom v poskytovaní vysoko kvalitných služieb a produktov. Patrí do poisťovacej skupiny Allianz Societas Europaea, ktorá spravuje zmluvy miliónov klientov v regióne strednej a východnej Európy

(PR servis)

​​​​​​​

Vyberáme z poistovne.sk

redakcia-nehoda

Napriek lockdownu minulý rok Allianz platil najmä za škody na vozidlách

Škody na vozidlách klientov Allianz boli minulý rok za takmer 134 miliónov eur. Škôd na majetku bolo rovnako ako pred pandémiou. Domy a byty ničili najviac záplavy, povodne a víchrice. Už druhý rok je poistných udalostí v cestovnom poistení minimum.
24.01.2022
Čítať viac o Napriek lockdownu minulý rok Allianz platil najmä za škody na vozidlách
zima-redakcia

Škody spôsobené mrazom a snehom vám kryje poistenie majetku

Väčšinu škôd spôsobených snehom, mrazom a ľadom kryje správne nastavené majetkové poistenie. Aj v takom prípade však musí poistený dbať na dodržiavanie dôležitých zásad. Ponúkame zopár užitočných tipov.
24.01.2022 | redakčne upravené
Čítať viac o Škody spôsobené mrazom a snehom vám kryje poistenie majetku
computer-security-lock-and-payment

Kybernetické útoky sú podľa Allianzu v čase pandémie najväčšou hrozbou podnikania

Kybernetické útoky, prerušenie prevádzky a prírodné katastrofy sú podľa 11. rebríčka skupiny Allianz tri globálne najväčšie riziká podnikania v roku 2022. Pandémia medziročne klesla z druhého na štvrté miesto, keďže väčšina spoločností sa cíti na jej ďalšie prepuknutie primerane pripravená. S rastom extrémnych poveternostných udalostí každoročne stúpa riziko prírodných katastrof a klimatických zmien.
20.01.2022
Čítať viac o Kybernetické útoky sú podľa Allianzu v čase pandémie najväčšou hrozbou podnikania

Vyberáme z banky.sk