TOP osobnosti

Články z kategórie TOP osobnosti
Dôchodkové sporenie bude stále žiadanejšie
04.09.2012 - Peter Hagen, predseda predstavenstva VIG, tvrdí, že životné poistenie a súkromné dôchodkové sporenie bude na Slovensku rásť aj v budúcnosti.   čítať viac »
Online poistenie sa bude rozširovať
25.05.2012 - Petar Dobrič, člen predstavenstva poisťovne Genertel tvrdí, že Slováci si budú môcť kúpiť on-line všetky typy bežných poistných produktov za 3 až 5 rokov.   čítať viac »
Poistení firemných vozových parkov je lákavý biznis
14.02.2012 - Martin Daller, člen predstavenstva ČSOB Poisťovne a riaditeľ Divízie neživotného poistenia, vidí na slovenskom poistnom trhu potenciál na zvýšenie podielu v poistení firemných vozových parkov.   čítať viac »
Sporiť si na dôchodok je zodpovedné
24.01.2012 - Juraj Dlhopolček, výkonný riaditeľ ING pre penzie a firemný obchod, hovorí, že sporenie na vlastný dôchodok nie je otázkou osobného bohatstva, ale zodpovednosti.   čítať viac »
Naším cieľom je prepojenie poisťovne s bankou
08.11.2011 - Martin Vogl, generálny riaditeľ Axa v Česku a na Slovensku, hovorí, že Axa chce spájať poisťovací biznis s bankovým. Preto založili na Slovensku aj banku. Zaujíma ich aj doplnkové zdravotné poistenie, ale chcú robiť veci postupne.  čítať viac »
Online poistenie sa časom presadí aj v strednej Európe
14.09.2011 - Bruce Bowers, šéf Allianzu pre strednú a východnú Európu, Stredný východ a severnú Afriku hovorí, že v inováciách sa máme od Ázijcov čo učiť. Online poistenie je tam bežnejšie ako v Európe.   čítať viac »

Sponzorované odkazy