Cestovné poistenie pre mladých študentov je lacnejšie

Ak cestujete na dovolenku s dospelými deťmi môžete ušetriť. Stačí si vybaviť študentské karty.  

 
Výška cestovného poistenia závisí od viacerých faktorov ako je destinácia či riziková skupina. Jeho výšku si však môžete zvýšiť pri deťoch, ktoré ešte študujú. Union poisťovňa poskytuje zľavy pre deti do 15 rokov, rodiny s deťmi do 18 rokov ale aj pre držiteľov Karty mládeže EURO<26, študentského preukazu ISIC či karty GO 26. 

„Naviac poskytujeme držiteľom študentských kariet vydaných združením CKM SYTS špeciálne cestovné poistenie za výhodnú cenu,“ dodáva Judiata Smatanová, hovorkyňa Union poisťovne. Ak by ste cestovali s deťmi, ktoré majú kartu vydanú CKM do Kanady na 30 dní cestovné poistenie by vás vyšlo na jedného 11,20 eur. V prípade, že sú deti aj poistencami Union zdravotnej poisťovne, zaplatili by iba 6,60 eur na mesiac.

Pri poistenie liečebných nákladov v zahraničí, by ste za študentov s niektorou s hore uvedených kariet zaplatili 30 eur na mesiac. Ak by boli poistencami Union poisťovne bolo vy poistné ešte lacnejšie iba 22,50 eur.

Ak by ste si okrem poistenia liečebných nákladov v zahraničí, chceli priplatiť aj poistenie batožiny vrátane straty dokladov, poistenie zodpovednosti za škody vrátane nákladov na advokáta a kauciu a úrazové poistenie zaplatíte za deti, ktoré študujú a majú preukazy 43,50 eur. Ak by boli poistencami Union poisťovne zaplatíte 30 eur.

Viac o cestovnom poistení nájdete v našej aktuálnej poradni. 

Pozrite s tiež:
Celoročné poistenie sa dá predĺžiť aj zo zahraničia 
Cestovné poistenie v zahraničí na celý rok vás vyjde draho 
Union je menej úspešná v životnom poistení

Vyberáme z Poistovne.sk

hand-logs-in-to-laptop

Sme tu pre všetko, na čom záleží

V KOMUNÁLNEJ poisťovni sa vám snažíme ponúknuť tie najkomfortnejšie riešenia, čomu neustále prispôsobujeme aj našu webovú stránku www.kpas.sk. Uzatvorenie poistenia, nahlasovanie poistnej udalosti či správa klientskeho účtu – to všetko s nami vybavíte bezpečne a z pohodlia domova.
17.09.2020
Čítať viac o Sme tu pre všetko, na čom záleží
burst-nicole-de-khors-young-old-using-technology

Zmena zdravotnej poisťovne je jednoduchá. Zvládnete ju aj cez internet.

Minulý rok zmenilo zdravotnú poisťovňu viac ako 242-tisíc ľudí. Posledný termín na zmenu zdravotnej poisťovne tento rok je 30.9.2020. Akým spôsobom môžete podať prihlášku a na čo nesmiete zabudnúť?
14.09.2020 | redakcia
Čítať viac o Zmena zdravotnej poisťovne je jednoduchá. Zvládnete ju aj cez internet.
burst-Matthew Henry-zubar

Ponuka benefitov zdravotných poisťovní na rok 2021

Zdravotné poisťovne bojujú o klientov rôznymi benefitmi, ktoré poistencovi dokážu ušetriť stovky euro ročne. Oproti minulému roku pribudlo veľa noviniek. Oplatí sa ich poznať.
10.09.2020 | redakcia
Čítať viac o Ponuka benefitov zdravotných poisťovní na rok 2021

Vyberáme z banky.sk