Zľahka

Články z kategórie Zľahka
Odkazovka a menší omyl
28.01.2010 - Dobrý deň. Vitajte na linke mentálnej pomoci. Ak trpíte posadnutosťou, stláčajte opakovane 1. Ak trpíte nerozhodnosťou a závislosťou od iných, poproste niekoho, aby stlačil 2. Ak trpíte syndrómom viacnásobnej osobnosti, stlačte 3, 4, a 5. Ak ste paranoik, už teraz vieme, kto ste a čo chcete. Zostaňte na linke, práve sledujeme a zaznamenávame váš hovor.
čítať viac »
List klienta do zdravotnej poisťovne
25.01.2010 - ...odpovedám Vám na list, v ktorom ste ma žiadali o spresnenie môjho úrazu. Do oznámenia o úraze som uviedol, že som si úraz spôsobil sám. Som zamestnaný ako murár a v daný deň som pracoval úplne sám na stavbe domu. Po skončení práce mi zostalo ešte asi 250 kg tehál na streche. Zišiel som teda dolu a cez kladku som vytiahol po lane prázdny sud na strechu. Lano som si pevne zabezpečil, vyšiel som na strechu, kde som všetky tehly naložil do suda. Po naložení suda som opäť zišiel dole, aby som sud s tehlami spustil. V zmluve som uviedol, že vážim 75 kg. V okamihu, keď som lano pevne uchopil a odviazal, uvedomil som si platnosť gravitačného zákona. čítať viac »
Fajčiar
22.01.2010 - V meste Charlotee, NC, si istý chlapík zakúpil krabičku 24 veľmi drahých a vzácnych cigár, a hneď ich poistil medzi inými aj proti ohňu. Behom mesiaca všetky vyfajčil, ešte predtým než zaplatil prvú splátku za poistku, potom zažiadal poisťovňu o zaplatenie utŕženej škody. V žiadosti tvrdil, že cigarety sa „stratili v sérii malých ohňov“. Poisťovňa odmietla platiť s tvrdením, že boli skonzumované samozrejmým spôsobom. Chlapík zažaloval poisťovňu na súde... a vyhral. čítať viac »
Matka a dieťa
19.11.2009 - "Mami, môžem sa ísť kúpať do mora?" pýta sa malé dievčatko. "V žiadnom prípade, dieťa. čítať viac »
Manželka manželovi
19.11.2009 - Miláčik, musíš si zvýšiť životnú poistku. - Prečo, zlatko? Veď je dosť vysoká. čítať viac »
Blondínka
19.11.2009 - Čo urobíte, keď po vás blondínka hodí granát? čítať viac »

Sponzorované odkazy