Otázka:
13.03.2018 - Minulý rok som začal prenajímať nehnuteľnosť. Okrem toho, že si tento príjem uvediem do daňového priznania, je potrebné z neho zaplatiť aj zdravotné poistenie? Ak áno, ako mám postupovať? Ďakujem.

 
Odpoveď:
16.03.2018 - Príjem z prenájmu nehnuteľností, ktorý je zdaňovaný podľa § 6 ods. 3 zákona č. 595/2003 Z. z. nevstupuje do vymeriavacieho základu na zdravotné poistenie. 




Sponzorované odkazy