Používaš mobil viac ako 20 minút denne? Ochráni ťa WAVEEX!

V dnešnej dobe si život bez smartfónu väčšina z nás už ani nevie predstaviť. Telefonujeme, SMS-kujeme, mailujeme, fičíme na Facebooku, využívame množstvo aplikácií. Je však takéto aktívne používanie mobilného telefónu pre náš organizmus bezpečné? (PR správa)



Každý elektrospotrebič okolo seba vytvára elektrické, magnetické a elektromagnetické polia. Vďaka tomu sa elektrosmog nachádza prakticky všade - v domácnosti, v kancelárii, na pracoviskách, v aute, či pri vedení vysokého napätia.

Aktívny telefónny hovor vytvára nízkofrekvenčné magnetické pole v tesnej blízkosti mobilného telefónu, jeho úrovne však nie sú konzistentné a obsahujú medzery a špičky (gradienty). Tieto dráždia bunky nášho organizmus, ktorý reaguje stresom.

Čo všetko môže spôsobovať žiarenie z telefónov

  • Bunková komunikácia v tele môže byť narušená a toxické látky sa ťažšie odbúrajú z tela. V tele sa ľahšie rozmnožujú baktérie, vírusy a huby.
  • Elektrosmog v tele vytvára nežiadúce kyslé prostredie.
  • Elektrosmog v spálni môže narušiť spánok aj podnietiť bolesti hlavy a migrénu.
  • Epidemiologické štúdie potvrdzujú, že v posledných rokoch výrazne stúpla elektromagnetická precitlivelosť populácie. S tým súvisí aj za posledných 10 rokov stúpajúca neplodnosť v dôsledku zníženej životaschopnosti spermií.
  • Elektrosmog vplýva na deti viac ako na dospelých, keďže na rozdiel od nich majú deti anatomicky odlišnú stavbu lebky - jednak v hrúbke a hustote kostí, a hlavne v množstve tekutiny v mozgu v porovnaní s mozgom dospelého človeka. To spôsobuje vyšší prienik EM poľa na až jeho desaťnásobne vyššiu absorbciu. Najviac sú postihnuté deti predškolského veku s hrúbkou lebečnej kosti 0,5 mm. Ak sa oprieme o výsledky medzinárodnej výskumnej správy k dnešnému dňu, 3-7% detí školského veku trpí poruchami pozornosti s hyperaktivitou. U týchto detí sa prejavuje deficit pracovnej pamäte v spojení s nepozornosťou, čo spôsobuje neschopnosť písomne zachytávať počúvaný text.

WAVEEX – čip, ktorý vás ochráni

Používanie čipu WAVEEX na vašom mobilnom telefóne (alebo na inom zariadení vytvárajúcom elektromagentické žiarenie) výrazne redukuje účinky týchto zariadení na ľudský organizmus.
  • vyrovnáva špičky magnetických polí
  • zabraňuje negatívnym zmenám v krvnom profile
  • znižuje úroveň záťaže organizmu
  • činí mobilné žiarenie znesiteľné pre náš organizmus
  • znižuje teplo generované elektromagnetickými poliami (EMF)
Vedecké štúdie ukázali, že WAVEEX zníži EMF až o 99,5% - a to bez toho, aby akokoľvek ovplyvnil funkcie mobilného telefónu. Keďže WAVEEX neruší frekvencie, neznižuje príjem mobilného signálu.

Vďaka týmto vlastnostiam je WAVEEX vôbec najefektívnejším produktom svojho druhu na trhu.

Čip môže byť použitý tiež k harmonizácii EMF vyžarovaných z iných elektronických prístrojov - ako sú TV, notebooky, stolové počítače, monitory, bezdrôtové telefóny, wi-fi routery a pod. WAVEEX prilepený do oblasti tepelných zdrojov týchto zariadení tiež zabezpečí značné zníženie tepla.

Waveex cip
 

Vyberáme z poistovne.sk

Záplavy_Rudno_Allianz1

Prírodné živly spôsobujú čoraz viac škôd, pri niektorých medziročne stúpli aj o stovky percent

Prírodné živly spôsobili minulý rok najviac škôd za posledných 5 rokov. Medziročne stúpol počet škôd o 185 percent, pričom povodne a záplavy spôsobili nárast škodovosti o 433 percent. Na ochranu klientov pred podpoistením Allianz aktualizuje výšku poistnej sumy nehnuteľnosti podľa vývoja cien realít.
24.04.2024
Čítať viac o Prírodné živly spôsobujú čoraz viac škôd, pri niektorých medziročne stúpli aj o stovky percent
policia-redakcia

Preplatí vám poisťovňa škodu na aute spôsobenú výtlkom? Ako kedy.

Slovenské cesty o výtlky nemajú núdzu. Aj keď ich každý rok opravia, objavia sa nové. Čo robiť, ak ste na jeden z nich s autom nabehli a odnieslo si to vozidlo? Preplatí vám škodu poisťovňa?
24.04.2024 | redakcia
Čítať viac o Preplatí vám poisťovňa škodu na aute spôsobenú výtlkom? Ako kedy.
man-driving-in-car-interior

Mobil za volantom zabíja čím ďalej tým viac ľudí. Čo nato poisťovne?

V rámci EÚ Slovensko aktuálne patrí k piatim krajinám, ktoré majú nadpriemerný počet úmrtí pri dopravných nehodách. Kým počet obetí v EÚ klesá, na Slovensku nelichotivo rastie.
22.04.2024 | redakčne upravené
Čítať viac o Mobil za volantom zabíja čím ďalej tým viac ľudí. Čo nato poisťovne?

Vyberáme z banky.sk